Online Oyunlar için Sistem Tavsiyesi

Arawn58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Point Blank, Metin 2, LOL ve CS:GO gibi oyunları kasmadan oynatan bir PC toplar mısınız?
Monitör dahil. Uygun bütçe olursa sevinirim.

Bu oyunlar için zaten fazla bir bütçeye gerek yok. :D

Bu sistem işini görecektir. Sadece bu oyunlarla kalmayıp GTA gibi oyunları da kasmadan oynarsın. Bütçeni aşıyorsa yine yazarsın ona göre bir sistem daha toplarım.
11-jpg.53830

Bu oyunlar için zaten fazla bir bütçeye gerek yok. :D

Bu sistem işini görecektir. Sadece bu oyunlarla kalmayıp GTA gibi oyunları da kasmadan oynarsın. Bütçeni aşıyorsa yine yazarsın ona göre bir sistem daha toplarım.
11-jpg.53830
AMD R7 250 ile espor oyunlar oynanir eğer bütçe yetmezse yoksa ekran kartına yatırım oyun için önemli bu şekilde 1000 tl olur.

LOL tarzı oyunlar için GTX 980'mi koymalıydım?

AMD R7 250 ile espor oyunlar oynanir eğer bütçe yetmezse yoksa ekran kartına yatırım oyun için önemli bu şekilde 1000 tl olur.
Ben GTA tarzı oyunları da 200 TL fark ile oynaması için bu ekran kartını koydum. Yoksa dediğiniz doğru ama ayakkabı gibi bilgisayar değiştirmediğimiz için bir 200 TL daha koyabilir diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı