Online oyunlar için superbox kullanılır mı?

Erenylmz01

Picopat
Daha fazla  
Turkcell superonline kullanıyorum oturduğumuz yerde fiber yok ve şuan 8mb internet kullanıyorum evde bir telefon Wi-Fi açık olduğunda bile oyunda ping değerim yükseliyor. İnternet hızını yükselteceğim fakat fiber olmadığı için fiber kullanamıyorum superbox düşünüyorum. Superbox'a ethernet kablosu bağlanılıyor mu? Normal fiber gibi sonuç alınıyor mu? Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum pingin anlık çıkıp inmemesi sabit kalması çok önemli.

Turkcell superonline kullanıyorum oturduğumuz yerde fiber yok ve şuan 8mb internet kullanıyorum evde bir telefon Wi-Fi açık olduğunda bile oyunda ping değerim yükseliyor. İnternet hızını yükselteceğim fakat fiber olmadığı için fiber kullanamıyorum superbox düşünüyorum. Superbox'a ethernet kablosu bağlanılıyor mu? Normal fiber gibi sonuç alınıyor mu? Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum pingin anlık çıkıp inmemesi sabit kalması çok önemli.
Hiç bulaşmayın hem pahali hem de fiber dedikleri hız 10 Mbps pingte yüksek oluyor değmez.

Arkadaşım Superbox 10MBs kullanıyor. İnterene ikinci bir kişi bağlandığında özellikle Valorant'ta ani ping sıçramaları yaşıyor, ayrıca TR sunucularında en düşük ping değeri 40'larda.

Superbox hem pahalı hem de çok yüksek hız vaad etmiyor. Altyapınızı sorgulattınız mı? Normal şartlarda 16mbit altında bir internet altyapısı kalmadı hiçbiryerde.

Evet ethernet kablosu bağlanıyor. 20 Mpbs indirme, 6 Mbps yükleme hızına 210 lira ödüyorum. Hızları tam olarak alıyorum. Ama iş ping konusuna gelince orada bir durmak lazım. Normal bir bağlantıyla 25-30 ms aldığım sağlayıcılardan, Superbox ile en düşük 60 ms alıyorum. Oyun oynuyorsanız bulaşmayın. Ping konusunda çok başınız ağrır.

Evdekilerin hızını birazcık kısabilirsiniz özellikle upload hızlarını düşürürseniz ufakta olsa size faydası olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı