Online oyunlar vs. hikaye oyunları

Online oyunlar vs hikaye oyunları

• Oy verenlerin toplamı
    156
hikayeli oyunlar insanın beyini ne kazınır ama Online oyunlar belli süreden sonra sıkılırsın.
Call of Duty Modern Warfare serisi benim en sevdiğim oyun hikayesi süper yuri ve soap ölümü beni çok üzmüştü. CoD MW3 54 saat oynamıştım 12 Temmuz'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farketmiyor güzelse hepsini oynarız.

hikayeli oyunlar insanın beyini ne kazınır ama Online oyunlar belli süreden sonra sıkılırsın.
Call of Duty Modern Warfare serisi benim en sevdiğim oyun hikayesi süper yuri ve soap ölümü beni çok üzmüştü. CoD MW3 54 saat oynamıştım 12 Temmuz'da.
Asıl hikaye oyunundan belli bir sürede sıkılırsın online oyunu sevdiysen 500 saat oynayınca çok oynamışım demiyorsun bile.

“Çevrimiçi oyunlar” diyen kişiler iyi bir hikayeli oyun oynamamıştır. İyi bir hikayeli oyunu içerisine girerek yaşamanın vermiş olduğu tat başkadır. Çevrimiçi olan oyunlar sürekli olarak karşınızdaki rakip değiştiği için bir döngüye girer ve bağımlılık yapar.

Ayrıca tüm oyunların çevrimiçi olduğunu düşünsenize? 😵‍💫

“Çevrimiçi oyunlar” diyen kişiler iyi bir hikayeli oyun oynamamıştır. İyi bir hikayeli oyunu içerisine girerek yaşamanın vermiş olduğu tat başkadır. Çevrimiçi olan oyunlar sürekli olarak karşınızdaki rakip değiştiği için bir döngüye girer ve bağımlılık yapar.

Ayrıca tüm oyunların çevrimiçi olduğunu düşünsenize? 😵‍💫
Hocam önceden sadece online oyunları oynardım hikayeli olan oyunlar insanı çok daha fazla etkiliyor (iyi olanları) fakat online oyundaki yenme isteği hırsı hep oynamaya teşvik ediyor rekabet den dolayı çok ayrı bir zevk alabiliyorsunuz.

Online dediğin Valorant LoL falansa kesinlikle hikayeli oyunlar. Ama Call of Duty, Battlefield gibi oyunlarsa Online.

Online dediğin Valorant LoL falansa kesinlikle hikayeli oyunlar. Ama Call of Duty, Battlefield gibi oyunlarsa Online.
Çok büyük bir kitleye bulaşıyorsun 😂

Geri
Yukarı