Online oyunlara ne kadar para harcıyorsunuz?

RuinedKnight1

Centipat
Yer
Ankara
Zamanında CS:GO'ya kaptırdığım paralar haricinde artık Amazon Prime Gaming aracılığıyla gelmiyorsa hiç para yatırmıyorum. Peki siz ne kadar para harcıyorsunuz? Harcadığınız paralardan kâr sağlıyor musunuz?

Musthackk

Centipat
Aynı şekil hocam eskiden CS:GO'ya fazlaca para yatırdım artık yok denilecek kadar az böyle canım çok oynamak isterse alıyorum oynuyorum yoksa Valorant devam. Oyuna yatırılan paradan eğer kasa vb açmıyorsan kârda edemiyorsun örneğin Steam hesabına 1000 TL yatırdın hesabı satacaksın kimse hesaba 1000 TL vermiyor.

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Bu senenin ocak ayına kadar Metin2'de botçuluk yaparken her hesaba 20 TL'lik ep alıyordum hızlı item düşmesi için ve 6 hesapla yaptığım için her hafta 120 TL veriyordum fakat o parayı akşamında fazlasıyla zaten çıkarıyordum.

nexsuz

Femtopat
CS:GO'da eskiden fazla harcama yapmazdım düşenlerle ve 10 TL ve yakını paralar atarak skin alırdım. Şimdi ise geçen 200 TL'ye yakın para attım sonra da operasyonlarda yıldız kasarak onlarla da operasyon kasası açtım. Geçen ki operasyon 500 TL'lik GLOCK-18 çıkarmıştım operasyon kasasından. Çıkartma kapsüllerini de fiyatları düşene kadar bekleyip toplu alım yaparak açıyorum o yatırdığım 200 TL ile 800-900 TL civarı skin topladım.

Yukarı