Çözüm Online oyunlarda ani Ping artışı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar selam sizlere bir şey sormak istiyorum, internet hızımız 500Mbps fakat Wi-Fi ile bağlı olduğum için 150 Mbps kullanabiliyorum ama herhangi bir Online oyun oynadığım zaman anlık ping artışı olmak beraber bir de oyundan atmakta ancak bir dizi ve YouTube'den bir video açtığım zaman en yüksek kalitede izleyebiliyorum sizce problem nedir ?(Bağdaştırıcı modeli: Qualcomm atheros AR5BWB222 Wireless network abapter, sön güncellemeler yapıldı )

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-03-18 at 15.48.04.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-18 at 15.48.04.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 97
Bende aynı problem le karşılaştım birkaç kere formatladım bayağı araştırdım sonradan ben Win. Crackliyordum internetden indirdiğim bir programla, format attım birkaç gün etkinleştirmeden kullandım baktım sıkıntı yok sonra bulabildiğim en ucuz Win. Aldım çözüm legal yollar :)

Arkadaşlar selam sizlere bir şey sormak istiyorum, internet hızımız 500Mbps fakat Wi-Fi ile bağlı olduğum için 150 Mbps kullanabiliyorum ama herhangi bir Online oyun oynadığım zaman anlık ping artışı olmak beraber bir de oyundan atmakta ancak bir dizi ve YouTube'den bir video açtığım zaman en yüksek kalitede izleyebiliyorum sizce problem nedir?(bağdaştırıcı modeli: Qualcomm atheros AR5BWB222 Wireless network abapter, sön güncellemeler yapıldı )

Wi-Fi ile her zaman ping sorunu olur kablo ile minimuma indirirsin kablo ile 400 üstü alırsın bu arada.

Geri
Yukarı