Onur belgesi nedir?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ben 9. sınıf ögrencisiyim ve şu an ortalama 78 civarı. Hep canlı derse katıldım ve hocanın yaptığı projelerde 1. oldum ve hoca bana onur belgesi vereceğini söyledi. Onur belgesi nedir? Takdirden üstün mü?

20210520_024159.jpg

Genelde öğretmenlerin toplanıp kime verileceğini belirlediği bir belge. Başarılı ve gözde öğrencilere veriyorlar en azından bende öyleydi. Taktir teşekkürden üstün diyemeyiz çünkü derecelendirilme klasmanları aynı değil onur belgesini almak için davranışların önemli ona göre veriliyor.

Kişiden kişiye değişir. Derslerinde ki başarından çok temsil ettiğin kişiliğin için verilebilir. Ben lisede iken okul takımındakilere veriyorlardı. Hocadan hocaya da değişir verilme sebebi. Ama herkese verilmez tebrik ederim.

Teşekkür ederim. Ya hoca nasıl verecek ki? Dijital olarak mı acaba?

Teşekkür ederim. Ya hoca nasıl verecek ki? Dijital olarak mı acaba?

Felsefik olacak ama onur soyut bir kavram olduğu için, hocanızda bunu hakettiğinizi bildirdiği için belgeye çok gerek yok gibi. Ama karneler basılır dosyanızda saklı şekilde bekletilir. Pandemi süreci bittiği zaman alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, ben 9. sınıf ögrencisiyim ve şu an ortalama 78 civarı. Hep canlı derse katıldım ve hocanın yaptığı projelerde 1. oldum ve hoca bana onur belgesi vereceğini söyledi. Onur belgesi nedir? Takdirden üstün mü?

Eki Görüntüle 1031837

Okuldan okula değişiyor, kimi okul serseri öğrencilerine uslu dursunlar diye vaad ediyor, kimi okul ise çalışkan öğrencilerini ödüllendirmek için veriyor. 9. sınıfta haberim olmadan onur belgesi almıştım ve pek de bir şey yapmamıştım.

Geri
Yukarı