Onur Belgesi Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Scorpions

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar lise 1 de 1.dönem de sanırım devamsızlığı olmayanlara veriyorlardı. Fakat lise 1 2.dönem de ve lise 2 de devamsızlığım olmasına rağmen onur belgesi ve teşekkür aldım, bu neyi ifade ediyor?

Onur belgesi genelde öğrencinin olumlu ve yararlı davranışlarına göre düzenlenen tercihen bir belgedir. Mesela okulda içi para dolu bir cüzdan buldun ve müdüre teslim ettin. Bu davranışın için onur belgesi alabiliyorsun.

Onur belgesini sınıf öğretmeni veriyor. Sınıf öğretmeni her yıl 4 kişiye vermek zorunda hocada seni seçmiş not devamsızlıkla alakası yok hocaya bakıyor.

Sınıf öğretmeninin isteğine bağlı ise bana vermez. Zaten 1 tane zayıfım var. Ama ortalamam 71.

Sınıf öğretmeninin isteğine bağlı ise bana vermez. Zaten 1 tane zayıfım var. Ama ortalamam 71.
Bende Lise 10 da okuyorum sınıf öğretmeni demişti banada, geçen sene hocaya yardım etttim diye verdi bu sene farklı hoca sınıf öğretmeni oldu sınıfta saçma sapan kişilere verdı çocuğun 6 tane 1 var vereceğini söyledi.

Lise 10 mu? :) Ben de Lise 11 de okuyorum. Bölüm öğretmenleri beni çok sever eğer bölüm hocalarından birisi verecek olsa kesin ben alırdım.

Vay be bir de öğretmeni sevmezdim, gidip çiçek alacağım.

Bölüm hocası değil sınıf öğretmeni ama ben öğretmenin yalancısıyım. Diyorum ya sınıf öğretmeni bu sene 3 tane 1 olan çoçuğa onur belgesi veriyor.

Sınıf öğretmenleri veriyor. Normalde her sınıftan 5 kişiye verilmesi zorunluymuş fakat bizim okulda her sınıftan 10 kişiye veriyorlar bu sene :) . Bende onlardan biriyim.

Mesela Ben bu dönem alıyorum. Çünkü Okul takımındayım ve İl'de derece yaparak bölge yarışlarına gidiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı