Sony WF-1000XM3 vs Apple AirPods Pro vs Sennheiser Momentum True Wireless 1 vs Jabra Elite 85t

canberks

Kilopat
iPhone 12 telefonum ile kullanacağım. Müzik dinlerken ses kalitesi önemli. Aktif gürültü engelleme özelliği olan birkaç tws kulaklık modelini listeliyorum. Sizce hangisi?

Sony WF-1000xm3
Apple AirPods Pro.
Sennheiser momentum true Wireless 1
Jabra Elite 85t.

AirPods Pro alın, pişman olmazsınız. Momentum tws1 için kutudayken şarj bitme gibi sorunları olduğu söyleniyor.

AirPods Pro, Apple ürünleri kullananlar için sağladığı kolaylıklar ve uyumluluk açısından iyi ama ses kalitesi açısından pek iyi değil fiyatını haketmiyor deniyor birçok yerde de o yüzden kafam karıştı seçim konusunda.

AirPods Pro, Apple ürünleri kullananlar için sağladığı kolaylıklar ve uyumluluk açısından iyi ama ses kalitesi açısından pek iyi değil fiyatını haketmiyor deniyor birçok yerde de o yüzden kafam karıştı seçim konusunda.
Hocam şöyle söyleyim, müzik dinlemek için alacaksanız aralarından en iyisi Jabra Elite 85t. Mikrofon için alacaksanız AirPods Pro. Kulaküstü istiyorsanız WH100XM3 tercih edebilirsiniz.

AirPods'ya da Sennheiser tercih ederdim ben.

Eğer Sony'i 1000 TL altında bulursanız alın ayrıca.

İnternetten araştırdığım en hesaplı fiyatlar şu şekilde Sony 1240 TL, AirPods Pro 1849 TL, jabra 1620 TL, Sennheiser ise 1590 TL. Ama Sennheiser da fiyatı 2100 TL olan yeni 2.seri olanı çıktığı için bulmak zor olabiliyor.

Geri
Yukarı