Opel Corsa 2021 vs Hyundai I20 2021

Ne zaman tur atıyoruz? :D:D:D
Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız rahat kullanmayı, beraber de tur atmayı nasip etsin :D.
:D :D Kaporayı geri çekmek durumunda kaldık Ekim'e gelecek anca diyince. Biliyorsunuz ki dün bi vergi düzenlemesi oldu ve bayiler sağolsun yine olan arabaları galerilere düşükten satıyor veya depolarında bekletiyor. Aynı durum yaşandı çok büyük ihtimalle. Yarın bayileri tekrar arayacağım Ultimate paketini alabileceğim bir yer varsa yapışıp direk alacağım yok eğer yoksa ne olacak hiç bilmiyorum :D Ama şunu söyleyebilirim ki bıktım artık araba bakmaktan.

@Serpenos tavsiyem Corsa için bayiler hinlik yaparsa ya Scala'ya dön ya da yeni Fabia'yı bekle. Polo da olabilir. VW-Skoda genelde öyle hinliklere çok bulaşmıyor, götürüp de araba aldıramadığım olmadı henüz.
Hocam çok kafa yordum üzerine de DSG şanzıman tercih etmeyeceğiz ya. Dediğim gibi eminim babamın gereken özeni göstermeyeceğine o yüzden uzak duruyorum VW grubundan.

O zaman 208 sor, zaten Corsa ile kardeşler.
Evet yarın soracağım onu da. Bu dsg şanzımanın Konya gibi bir şehirde sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum aslında sıkışık trafik nadir oluyor ve bir yerden bir yere gitmek için 60-70 km ortalama hızla 10-20 dakika seyahat ediyorsun. Çünkü o şanzımanı çıkarınca direk çok büyük bir yüzdeliği atmış oluyorum alabileceğimiz.

208 varken Corsa mantıksız. Aynı platformu kullanmalarına rağmen performans ve yol tutuş testlerinde 208 önde. İç malzeme kalitesi ve Ses kalitesi olarak da 208 önde.
i20 için ise Euro Ncap'e girmemiş arabaya hiç çazip bakmıyorum. Şaka gibi yeni kasa uzun süre geçmesine rağmen girmedi.
O sınıfta Euro Ncap'ten tek 5 yıldız alanlar Clio, Ibiza, Polo ve Yaris.

208 varken Corsa mantıksız. Aynı platformu kullanmalarına rağmen performans ve yol tutuş testlerinde 208 önde. İç malzeme kalitesi ve Ses kalitesi olarak da 208 önde.
i20 için ise Euro Ncap'e girmemiş arabaya hiç çazip bakmıyorum. Şaka gibi yeni kasa uzun süre geçmesine rağmen girmedi.
O sınıfta Euro Ncap'ten tek 5 yıldız alanlar Clio, Ibiza, Polo ve Yaris.
Açıkçası 208'in tasarımını beğenmediğimden dolayı Corsa'ya yöneldim en başında. Hala da Ultimate bir Corsa bulursam muhtemelen onu tercih ederim. i20 artık bir seçenek değil gözümde, yetersiz bir araba olduğunu düşünüyorum.

Açıkçası 208'in tasarımını beğenmediğimden dolayı Corsa'ya yöneldim en başında. Hala da Ultimate bir Corsa bulursam muhtemelen onu tercih ederim. i20 artık bir seçenek değil gözümde, yetersiz bir araba olduğunu düşünüyorum.
Evet, Opel'lerin tasarımı çok güzel oluyor. Corsa'nın dışı köpekbalığını andırıyor. buda oldukça çekici bir detay. İç tasarım olarak bence 208 daha zengin duruyor.
Ama, videoyu izlemeden kesin karar vermeyin. i20'ye gelince özelikle 1.4 atmosferik motor eski teknoloji ve Euro Ncap'a girmemiş olması da hiç güven vermiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, Opel'lerin tasarımı çok güzel oluyor. Corsa'nın dışı köpekbalığını andırıyor. buda oldukça çekici bir detay. İç tasarım olarak bence 208 daha zengin duruyor.
Ama, videoyu izlemeden kesin karar vermeyin. i20'ye gelince özelikle 1.4 atmosferik motor eski teknoloji ve Euro Ncap'a girmemiş olması da hiç güven vermiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet izlemiştim bu videoyu. Şuan o kadar bıkkın bir haldeyim ki araba araştırmaktan, bayide ilk bulduğum arabayı alacağım sanırım.

Geri
Yukarı