Open Office dosyası telefonda nasıl görüntülenir?

EAon

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Open Office belgemi WhatsApp'tan bir telefon kullanıcısına gönderdiğimde kişi gerekli uygulamaya sahip değilsiniz diye bir uyarı alıyor. Bu belgenin telefon üzerinde görüntülenmesi nasıl olabilir?

Çözüm
Open Office belgemi WhatsApp'tan bir telefon kullanıcısına gönderdiğimde kişi gerekli uygulamaya sahip değilsiniz diye bir uyarı alıyor. Bu belgenin telefon üzerinde görüntülenmesi nasıl olabilir?

Merhabalar dostum, Open Office dosyalarınızı mobil cihazlarda açmak için uygulamalar mevcut. IOS için AO Office, Android için ise AndrOpen uygulamasını kullanabilirsiniz.
Hangi tür bir belge? Uzantısı nedir? Telefonlar için de pek çok program var. Bir de alan arkadaşın telefonu nedir?

Anladım hocam. Linkteki program ile deneyebilirsiniz. Elektronik tablo olması sıkıntı yapabilir, .xlsx olsa daha iyi olurdu.

Merhabalar dostum, Open Office dosyalarınızı mobil cihazlarda açmak için uygulamalar mevcut. IOS için AO Office, Android için ise AndrOpen uygulamasını kullanabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı