OpenCore Adobe CC programlarını destekliyor mu?

KırıkKuyruk

Hectopat
Daha önce Ryzen 1600 sistemime Clover ile başarılı bir High Sierra kurulumu yaptıktan sonra Adobe Photoshop, illustrator, indesing başta olmak üzere diğer Creative Cloud uygulamalarının da crash vermesiyle Hackintosh girişimim sonlanmıştı. OpenCore ile bu sorun çözüldü mü, artık Ryzen sistemlerde de Hackintosh Intel gibi stabil ve sorunsuz çalışacak mı?

@claus, @blackandyellow hocam denediniz mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ofiste Clover ile Catalina kurduk Ryzen 9 3950X işlemciye. Lisanslı Creative Cloud kullanıyoruz ve sorunsuz çalışıyor.

OpenCore ve Clover birer Bootloader. Bu yazılımların çalışması için bir engel değiller. Sisteminizin ayarlarını iyi yaptığınız sürece sorun olmaması lazım.

Güncel 2020 düzeltmeleri eklendi:

Ofiste Clover ile Catalina kurduk Ryzen 9 3950X işlemciye. Lisanslı Creative Cloud kullanıyoruz ve sorunsuz çalışıyor.

OpenCore ve Clover birer Bootloader. Bu yazılımların çalışması için bir engel değiller. Sisteminizin ayarlarını iyi yaptığınız sürece sorun olmaması lazım.

Patch uygulamadan direk mi çalıştı? Ben de 6-7 ay önce bi Ryzen sistem toplamıştım bendeki de lisanslı CC idi ama hata verdi. Şimdi patch falan çıkmış ama ben sistemi dağıtmıştım. Patch olmadan çalışıyorsa çok iyi...

Evet, patch olmadan çalışıyor. Bu arada sistemi de OpenCore'a geçirdik ve onda da çalışmaya devam ediyor.
şu an çalışmıyor :) 2021 big sur text type seçmek için text liste tıkladığımda photoshopta çöküyor? sence bilinen bir düzeltme yolu var mı? Boşa toplamış gibi oldum sistemi. Her şey o kadar kusursuz ilerlerken mesleğimi icra edemiyorum :D

Geri
Yukarı