OpenCore Big Sur kurulumunda kilitlenme

Dosya Ekleri

• 20210926_215127.jpg
    20210926_215127.jpg
    249,1 KB · Görüntüleme: 24
Çalışmaz çünkü başka cihaz için o dosya.
Özellikler yakın diye denedikte maalesef...
Ömer abi diğer satırlar aynı ama son attığını nvram yapıp başlattım sondan 3. Satır değişti.

Dosya Ekleri

• 20210926_222047.jpg
    20210926_222047.jpg
    369,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Surum farkliligi var ondan dolayi hata aldin muhtemelen.
olabilir, önerebileceğiniz bir şey varmıdır, yabancı bir forum olan tonymacx86 da benim bilgisayara big sur için bi efi buldum ama açılmadı bile, sitedeki diğer efi lara bakayım ben bi.

l2c controller bildiğim kadar touchpad ile ilgili, bazı kextler var touchpad'in çalışması için onları ekleyebilirim, bir deneriz.

@omercigerci34 abi bir de Bootcamp kurabilir miyim sistem çalışırken, zira Windows olmazsa olmaz malum. Bazı programlar sadece Windows'ta çalışıyor, arada bir girip oyun oynamak istediğim zaman Windows dönebilirim değil mi Bootcamp ile?
@omercigerci34 abi bir de Bootcamp kurabilir miyim sistem çalışırken, zira Windows olmazsa olmaz malum. Bazı programlar sadece Windows'ta çalışıyor, arada bir girip oyun oynamak istediğim zaman Windows dönebilirim değil mi Bootcamp ile?

Eğer bu olmuyorsa hiç uğraşma abi boşuna direk VMware'den macOS kurarım olur biter, hem ikisi bir olur istediğimde açar kullanırım, o kadar performanslı olmaz ama olsun. Windows temel ihtiyaç.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı