OpenCore ve macOS nasıl tamamen kaldırılır?

batikanyeginol

Centipat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Ben birkaç gündür Hackintosh ile cebelleşiyorum ve artık aldığım hatalar can sıktı ve tekrar Windows'a geçmek istiyorum. Tüm bu OpenCore ve o açılış menüsü gibi Hackintosh ile alakalı her şeyi nasıl kaldırabilirim ve o işlemden sonra USB flash ile Windows 10 yükleyebilirim?

Ben birkaç gündür Hackintosh ile cebelleşiyorum ve artık aldığım hatalar can sıktı ve tekrar Windows'a geçmek istiyorum. Tüm bu OpenCore ve o açılış menüsü gibi Hackintosh ile alakalı her şeyi nasıl kaldırabilirim ve o işlemden sonra USB flash ile Windows 10 yükleyebilirim?

USB diske Windows 10 yazdırın, bilgisayarınızı USB'den başlatın, normal Windows kuruyormuş gibi format atın bu kadar.

Bootcamp yapmayın, normal nasıl Windows kuruyorsanız o şekilde kurun.
daha önceden kurmaya çalıştım o yüzden şuan diskte onun için yer ayrılmış durumda o yüzden dedim. yine de diske silme işlemi yaptığımda o da gider değil mi ?
yani şuan durum böyle
Ekran Resmi 2021-03-04 21.16.24.png

Daha önceden kurmaya çalıştım o yüzden şu an diskte onun için yer ayrılmış durumda o yüzden dedim. Yine de diske silme işlemi yaptığımda o da gider değil mi?

Evet, sıfırdan Windows kurun, Boot camp ile uğraşmayın, macOS temasını seviyorsanız macOS temalı bir Linux dağıtımı kurabilirsiniz.

Silmeyi vs. her şey halloldu ancak her bilgisayarı açtığımda Boot seçeneği olarak Windows Boot Manager'ı seçmem gerekiyor. Hala OpenCore duruyor onu nasıl silebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı