Opera enteresan başlangıç sayfası

butjuan

Hectopat
Daha fazla  
1567711316276.png

Arkadaşlar sorun yaklaşık bir hafta önce başladı. Bir gün bilgisayarı açıp Opera'ya girdiğimde bu sayfayla karşılaştım tabii ilk seferinde anlamadım, son sayfa olarak açık kalmıştır dedim. İkinci üçüncü olduktan sonra anladım dediğim gibi yaklaşık bir haftadır bu şekilde. Bilgisayarı kapatıp, Opera'yı açtığım her zaman bu sayfa karşılıyor beni, son sayfa olmamasına rağmen. Bilgisayardan Spotify'ı sildim değişen bir şey olmadı zaten çok kullanan birisi değildim.
İşin diğer tuhaf yanı kullanıcı adı sekmesinde "aziz" yazması, hiçbir şekilde ben yazmıyorum onu açıldığında öyle geliyor. İsmim Aziz bile değil gerçekten çok tuhaf geliyor bana. Benim yaptığım bir şey olmadığı için virüs olarak düşünüyorum. Herhangi bir fikri ya da yardımı olacak var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Bunlar da Opera başlangıç ayarlarım;
1567711326062.png

1567711333879.png

Dosya Ekleri

• 1567711014297.png
    1567711014297.png
    315,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 1567711272397.png
    1567711272397.png
    335,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Adw Cleaner 7.4.1 ve MalwareBytes ile tarama yaptım, sonuç tertemiz çıktı. Operayı kaldırıp tekrar yükleyerek deniyeceğim şimdi.
Bence düzelir olmaz ise ayarları falan sıfırlamayı deneyin. Virüste olabilir sonuçta giriş ekranı çıkıyor.
Ama aşırı basit bir hatada olabilir dikkat.

Merhaba geçmiş olsun.Virüs olduğundan şüpheleniyorsanız,HitmanPro ve adwcleanerı denemenizi tavsiye ederim.HitmanPro ile şansınızı deneyin çok sıkıntılı bir virüsden kurtuldum zamanında.

Son düzenleme:
Bence düzelir olmaz ise ayarları falan sıfırlamayı deneyin. Virüste olabilir sonuçta giriş ekranı çıkıyor.
Ama aşırı basit bir hatada olabilir dikkat.
Merhaba geçmiş olsun.Virüs olduğundan şüpheleniyorsanız,HitmanPro ve adwcleanerı denemenizi tavsiye ederim.HitmanPro ile şansınızı deneyin çok sıkıntılı bir virüsden kurtuldum zamanında.
Arkadaşlar sorunu çözdüm ikinize de yardımlarınız için teşekkür ederim. @Silinen üye nın dediği gibi basit bir hataymış. 😁 SteelSeries Engine 3 programından mouse'um için spotify uyumluluğu açmışım. Onu devre dışı bırakınca sorun çözüldü. Yani SteelSeries'in yazılımı spotify'ı açmaya zorluyormuş bilgisayarı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı