Çözüldü Opera GX açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efeko09

Picopat
Selamlar, bunu normal Opera'dan yazıyorum. Normalde Opera GX kullanıyorum fakat dünden beri tıkladığımda açılıp görev çubuğunda gözüküyor fakat pencere açılmıyor. bunu nasıl çözebilirim? Kullanıcı verilerini sildim, tekrar yükledim fakat olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamlar, bunu normal Opera'dan yazıyorum. Normalde Opera GX kullanıyorum fakat dünden beri tıkladığımda açılıp görev çubuğunda gözüküyor fakat pencere açılmıyor. bunu nasıl çözebilirim? Kullanıcı verilerini sildim, tekrar yükledim fakat olmuyor.
Revo Uninstaller ile tamamen silip tekrar yükleyin. Normal sildiğinizde kalıntılar kalabiliyor.
Revo Uninstaller ile tamamen silip tekrar yükleyin. Normal sildiğinizde kalıntılar kalabiliyor.

Çözüm
Revo Uninstaller ile kökünü kurutup sıfır ayarlarla yeniden kurulum yapmak sorunu çözebilir.

Arkadaşım, Opera'nın kalıntıları sadece artıkları oluyor, çökme raporları gibi şeyler. Kısacası Opera'nın çalışmasını engelleyecek dosyalar siliniyor. Tekrar setupla kurmaya çalıştığında, o dosyaların üstüne kurulmuyor. Kısacası her iki mantıkta olumsuz. Gene de deneyebilir.

Selam, bunu normal Opera'dan yazıyorum. Normalde Opera GX kullanıyorum fakat dünden beri tıkladığımda açılıp görev çubuğunda gözüküyor fakat pencere açılmıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Kullanıcı verilerini sildim, tekrar yükledim fakat olmuyor.

Görev Yöneticisi'nden Opera GX ile ilgili her şeyi kaldır aç olmazsa sil geri yükle.

Yeni konular

Geri
Yukarı