Opera GX alternatifi tarayıcı önerisi

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorum yukarıda. Opera GX kullanıyorum ve güvenlik sorunları olduğunu duydum. Bu iddianın kanıtı nedir? Opera GX'i aratmayacak tarayıcılar var mıdır? (Temaları, kullanımı ve yan çubuk uygulamaları gibi.)

Firefox, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, kendi temanızı da yapabilirsiniz. Açık kaynak olduğu için güvenilir bir tarayıcı.

Arkadaşlar, sorum yukarıda. Opera GX kullanıyorum ve güvenlik sorunları olduğunu duydum. Bu iddianın kanıtı nedir? Opera GX'i aratmayacak tarayıcılar var mıdır? (temaları, kullanımı ve yan çubuk uygulamaları gibi.)

Opera'ya hayır kanıt olarak bu konudakileri inceleyebilirsin. Yeterli olmazsa daha fazla da atabilirim.

Hocam Vivaldi de diyorlar bilginiz var mı?

Eğer Opera GX'in tasarımını seviyorsan kullanabilirsin. Fazlasıyla özelleştirilebilir güzel bir tarayıcı. Onun dışında Edge tavsiye ederim.

Edge, Vivaldi veya Brave öneririm. Firefox Windows'ta rezalet.

Opera'ya hayır kanıt olarak bu konudakileri inceleyebilirsin. Yeterli olmazsa daha fazla da atabilirim.

Eğer Opera GX'in tasarımını seviyorsan kullanabilirsin. Fazlasıyla özelleştirilebilir güzel bir tarayıcı. Onun dışında Edge tavsiye ederim.
Arkadaş Opera GX alternatifi demiş siz Opera GX öneriyorsunuz 🤣

Geri
Yukarı