Opera GX Gmail güvenlik uyarısı

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Google servislerinden herhangi birine girdiğim zaman herhangi bir sorun yaşamıyorum fakat Gmail'e girdiğim zaman;
Net: Err_ssl_pınned_key_not_ın_cert_chaın. Diye bir hata alıyorum, tarayıcı sildim baştan yükledim ama yine olmadı. Sorun dün akşamdan beridir var. Neden olabilir acaba yabancı kaynaklarada baktım çok fazla bir bilgi edinemedim ne yapmam lazım bazıları format falan atmışta sırf şunun içinde format atmak ne bileyim :D

Son düzenleme:
Sorun çözülmüştür yazmak yerine çözümü söyleseniz bu hatayı alanlar ve ileride foruma gelen insanlara yardımınız dokunsa fena olmaz mı?

Bencede 👍.

Bende anlamadım ki hocam. Yine bozuldu şuan yine girmiyor konu kapalı iken sorun çözülmüş idi eğer ki adam akıllı çözülmüş olsaydı yazardım herhalde
1618478454231.png

Bakınız yine aynı

Sadece gmail'e girerken bu hatayı alıyorum.

Sadece Gmail'e girerken bu hatayı alıyorum.

Basitinden başka bir tarayıcı ile giriş yapın. Site üzerinden alan adını kopyalayıp Opera'ya yapıştırmayı deneyin. Bende böyle düzeldi.

Basitinden başka bir tarayıcı ile giriş yapın. Site üzerinden alan adını kopyalayıp Opera'ya yapıştırmayı deneyin. Bende böyle düzeldi.
Hani az önce "BENCEDE HAKLISINIZ" dediğiniz konu varya heh işte orda aynısını yaptım, ama yine bozuldu şuan
Ben bu işi anlamadım arkadaş. Yine çözüldü bu :D

1618479031708.png

Şuanlık bir sorun yok kendi kendine git gel yaşıyor :D umarım böyle kalır

Yeni konular

Geri
Yukarı