Opera GX her başlatıldığında ilk defa açılıyor gibi

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Resimdeki gibi her zaman böyle açılıyor. Eskiden güncellemelerden sonra böyle olur, sonrasında normal açılırdı. Şimdi her zaman böyle oluyor. Nasıl çözebilirim?

Ekran görüntüsü 2021-08-08 130022.png

Resimdeki gibi her zaman böyle açılıyor. Eskiden güncellemelerden sonra böyle olur, sonrasında normal açılırdı. Şimdi her zaman böyle oluyor. Nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1131442
Setup programını çalıştırıyor olma ihtimalin var mı? Tarayıcı çerezlerini temizle olmazsa sil tekrar kur ama silmeden "verilerim saklı kalsın" tikini işaretle.

Setup programını çalıştırıyor olma ihtimalin var mı? Tarayıcı çerezlerini temizle olmazsa sil tekrar kur ama silmeden "verilerim saklı kalsın" tikini işaretle.

Çerezleri sildim yine aynı. Setup değil, farklı yerden de açtım aynı şekilde açılıyor.

Aynı sorunu yaşamıştım. Ayrıca bazen tarayıcı çöküp, yeniden başlatınca tüm çerezleri silmiş olarak başlıyordu. Opera kullanacaksanız GX en istikrarsız sürüm olabilir. Hataların bolca yaşandığı ve geç güncelleme alan bir sürüm. Normal Opera kullanmanızı öneririm.

Eki Görüntüle 1131442
Konuyu hortlatıyorum ama çözümü biliyorum çözüm oldukça basit.
Screenshot_1.png

Üstte gösterdiğim "Başlangıçta sıçrayan ekran" ayarını gösterdiğim gibi kapalı yaparsanız sorununuz çözülür.

Geri
Yukarı