Opera GX mi Firefox'mu ya da başka bir tarayıcı mı kullanmalıyım?

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Şu anda Opera GX kullanıyorum memnunum, fakat güvenlik sorunları vb. çok şey varmış galiba. Oyun oynuyorum RAM kullanımı az olup hızlı ve güvenli bir tarayıcı öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Firefox ama Edge de öneririm

Şu anda Opera GX kullanıyorum memnunum, fakat güvenlik sorunları vb. çok şey varmış galiba. Oyun oynuyorum RAM kullanımı az olup hızlı ve güvenli bir tarayıcı öneriniz var mı?
Hocam tamamen sizin kullanışınıza bağlı. Çok hızlı istiyorsanız Chrome, Ram'i yavaşlatmasın ama gayet rahat ve yeterince hızlı olsun diyorsanız Firefox, verinizi bedavaya sattırmak istiyorsanız Opera kullanabilirsiniz.

Firefox'un bellek kullanımı bir tık daha fazla.
Hafif ve hızlı bir şey istiyorsanız yeni Microsoft Edge tam size biçilmiş kaftan.
Çok haklısın. Opera veri çalıyor, Firefox ve Chrome RAM'in dibini sıyırıyor; Edge ise hem az RAM yiyor, hem de çok hızlı.

Hocam tamamen sizin kullanışınıza bağlı. Çok hızlı istiyorsanız Chrome, RAM'i yavaşlatmasın ama gayet rahat ve yeterince hızlı olsun diyorsanız Firefox, verinizi bedavaya sattırmak istiyorsanız Opera kullanabilirsiniz.

Bende o olaydan sonra oluşturdum o konuyu. Firofox aşırı yavaş ve yoruyor sistemi Microsoft Edge'ye ön yargılıyım internet Explorer gibidir diye. :D kararsız kaldım.

Bende o olaydan sonra oluşturdum o konuyu. Firofox aşırı yavaş ve yoruyor sistemi Microsoft Edge'ye ön yargılıyım internet Explorer gibidir diye. :D kararsız kaldım.
Internet Explorer ile alakası yok. Chrome kadar hızlı. 👍

Hayır hocam, Edge ile Explorer'ın uzaktan yakından alası yok. Edge kat kat daha hızlı ve hafif.

Geri
Yukarı