Opera GX mi Google Chrome mu?

ableben

Hectopat
Açıkçası uzun zamandır karşıma Opera GX reklamları çıkıyor ve indiresim var fakat bilgisayarımda 3 tane tarayıcı bulunmasını istemiyorum. Benim kafamdaki şu, Google Chrome mu Opera GX mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera bence diğer tarayıcılardan çok daha iyi. Tek sorun chrome da çeviri olması, operadada türkçe dil e çevirebiliyorsunuz fakat chrome çeviri konusunda daha iyi (kullanıcı görseli açısından demek istedim). operada ek ne var malum türkiyede yaşıyoruz özgür interneti kullanamıyoruz sabah kalktığımızda günlük kullandığımız bir site bakmışsınız kapalı türkiyede böyle süprizler çok olur, Operanın kendi vpn si var sürekli güncellendiği için bağlantıda sorunda yaşamıyorsunuz, Chrome da flashplayer da sorun yaşarken operada o sorunu yaşamıyorsunuz, dilerseniz reklam engellemeside kendinde yüklü oluyor. 2 yıldır chrome u mobil tablet ve bilgisayarımda bıraktım ağırlıklı opera kullanıyorum. Bu yorumu chrome dan yapıyorum teknopat kullanıcı bilgilerim burada kayıtlı oldugu için şifreyi sıfırlamayla falan uğraşmayayım diye :)

Daha öncelerde sürekli Chrome kullanıyordum, sonra Opera GX denemeye karar vermiştim şu an çok memnunum tavsiye ederim. Leonidas007’nin belirttiği gibi Chrome’un Opera'ya karşın tek avantajı hızlı ve kolay çevirisinin bulunması onun dışında Opera GX çok kullanışlı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı