Opera GX reklam engelleyici işlevini görmüyor

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha önceden böyle bir sorun yoktu. Yaklaşık birkaç gündür mevcut. Tamam reklamları görmüyorum. Ama eğer videoyu izlerken kafama beyaz bir ekran fırlatıp reklamı geç tuşuna basmamı istiyorsan bunun amacı ne?

Ekran Görüntüsü (481).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, Opera'nın reklam engelleyicisi görevini pek iyi yapmıyor.

Harici ad-block öneririm:

Son düzenleme:
Son zamanlarda bana da oluyor pek takmadım bakalım çözüm neymiş.
Yani ben de görmezden geldim ama her 1 dakikada yüzüme sokuyor bunu. Delireceğim artık.
Evet, Opera'nın reklam engelleyicisi görevini yapmıyor.

Dediğiniz eklentiyi indirdim umarım düzelir. Operaya birkaç sorun ile ilgili destek ekibine ulaşmaya çalıştım. Kendi sistemi üzerinden bilet bile oluşturdum. Ama ilgilenmiyorlar bile.

Evet, Opera'nın reklam engelleyicisi görevini pek iyi yapmıyor.

Maalesef hiçbir işe yaramadı. Sorun hala devam ediyor. Ne yapmalıyım?

Opera’nın mevcut reklam engelleme özelliğini devre dışı bıraktınız mı?

Opera GX zaten iyi bir tarayıcı değil Edge ya da Vivaldi’ye geçiş yapmanızı öneririm.
Hayır Opera'nın mevcut olan reklam engelleme özelliğini devre dışı bırakmadım. Devre dışı mı bırakmam gerekiyor?

Opera GX bana göre çok güzel ve bir o kadar da sıkıntılı bir tarayıcı. Ama sol taraftaki panel beni benden alıyor. Daha yeni Spotify, Youtube Music ve Apple Music eklendi. Benim için çok kullanışlı oluyor bu özellikler. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için her şeyi tek bir tarayıcı üzerinden kullanmak hoşuma gidiyor.

Hayır Opera'nın mevcut olan reklam engelleme özelliğini devre dışı bırakmadım. Devre dışı mı bırakmam gerekiyor?

Opera GX bana göre çok güzel ve bir o kadar da sıkıntılı bir tarayıcı. Ama sol taraftaki panel beni benden alıyor. Daha yeni Spotify, Youtube Music ve Apple Music eklendi. Benim için çok kullanışlı oluyor bu özellikler. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için her şeyi tek bir tarayıcı üzerinden kullanmak hoşuma gidiyor.
Evet, devre dışı bırakmanız gerekiyor. Çünkü içerisindeki sorunlu filtre reklam engelleme çalışırken site tarafından fark ediliyor. Bundan dolayı Ublock Origin gibi kaliteli uzantılar düzgün çalışmıyor.

Birden fazla reklam engelleme uzantısı yerine düzgün ve doğru çalışan tek uzantı kullanın.

Screenshot_3.png

Geri
Yukarı