Opera GX sürekli kendini yeniliyor

Daphretcry

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Opera GX tarayıcısını kullanıyorum uzun zamandır fakat şu sıralar internet sayfalarında kendi kendine sanki F5 atarmış gibi sayfayı yeniliyor. YouTube video izlerken, Twitch yayın izlerken, kendini yeniliyor ve videoya baştan başlatıyor. Eskiden olmayan bir hataya şimdi ne sebebiyet verdi anlamadım. Malwarebytes ile tarama yaptım virus vs. gibi şeylerde çıkmadı. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Opera GX'e bir şeyler olmaya başladı, reklam bazen çalışıyor engelleyicisi çalışmıyor, kendi kendine sayfa yeniliyor, yüksek miktarda RAM ve işlemci kullanımına sebep oluyor, videolar siyah ekran oluyor, ben o yüzden sildim ve Brave'e geçtim.

Opera GX'e bir şeyler olmaya başladı, reklam bazen çalışıyor engelleyicisi çalışmıyor, kendi kendine sayfa yeniliyor, yüksek miktarda RAM ve işlemci kullanımına sebep oluyor, videolar siyah ekran oluyor, ben o yüzden sildim ve Brave'e geçtim.

Evet o yüzden Opera GX'in reklam engelleyicisini kullanmıyorum. Ama bana göre gerçekten kullanışlı bir tarayıcı Google, Edge vb. tarayıcılar denedim ama Opera kadar rahat ettiğim olmadı. Eğer ki bu sorun devam ederse zorunlu bırakmak zorunda kalabilirim.

Evet o yüzden Opera GX'in reklam engelleyicisini kullanmıyorum. Ama bana göre gerçekten kullanışlı bir tarayıcı Google, Edge vb. tarayıcılar denedim ama Opera kadar rahat ettiğim olmadı. Eğer ki bu sorun devam ederse zorunlu bırakmak zorunda kalabilirim.

Ben Brave'e geçtim çok rahat, reklam engelleyicisi çalışıyor, izleyici engelleme de var, az RAM kullanıyor.

Gx kullanmak için bir sebebim kalmadı o yüzden.

Reklam engelleme ayarınız açık gözüküyor. O ayarı kapatıp dener misiniz?

Screenshot_7.png

Opera reklam engelleyicisi yerine uBlock Origin kullanın.

Twitch reklamlarını engellemek için de şu yöntemi kullanabilirsin.

Privacy Badger yöntemini öneririm. İzleyicileri zamanla öğrenip engellediğinden, ileride reklam görme ihtimalini bayağı düşürüyor.

Ayrıca VPN'de bu tarz bir soruna yol açabilir.

Reklam engelleme ayarınız açık gözüküyor. O ayarı kapatıp dener misiniz?

Eki Görüntüle 1528348

Opera reklam engelleyicisi yerine uBlock Origin kullanın.

Twitch reklamlarını engellemek için de şu yöntemi kullanabilirsin.

Privacy badger yöntemini öneririm. İzleyicileri zamanla öğrenip engellediğinden, ileride reklam görme ihtimalini bayağı düşürüyor.

Ayrıca VPN'de bu tarz bir soruna yol açabilir.

uBlock Origin önceden kullanıyordum. Opera GX'in ad Blocker'ini kapattıktan sonra düzelirse veya herhngi gibi bir gelişme olursa haber veririm.

Geri
Yukarı