Çözüldü Opera GX Twitch oturum açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RiskyZone

Kilopat
Opera GX tarayıcısında oturum açamıyorum, diğer tarayıcılarda sorun yok. Tarayıcıyı sıfırlamadan sorunu nasıl çözebilirim?

1664060495627.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun Opera kaynaklıdır. Geçici çözüm bağlantıda anlatılmış.

Şu garabet tarayıcıyı salmanız dileğiyle. Edge, Brave ve Vivaldi tarayıcılarının sol menüsü bulunuyor.

Şu garabet tarayıcıyı salmanız dileğiyle. Edge, Brave ve Vivaldi tarayıcılarının sol menüsü bulunuyor.
Saldım saldım. "Kenar çubuğunu göster" seçeneği var fakat Opera'da ki gibi ayrı küçük bir pencere şeklinde yapamıyoruz sanırım. Bu konuda bilginiz var mı?

Linkteki işlem giriş sorununu çözüyor, teşekkürler.

Bu forumda neden Opera sevilmiyor?

Şimdi fark ettim bir kanalı takip edince iptal oluyor ve klip silemiyorum. Edge ile denediğimde bir sorun yok. Son güncelleme yüzünden herhalde.

Bu forumda neden Opera sevilmiyor?
Stabil değil ve güvenlik sorunlarından dolayı. Yıllardır kullanıyorum ama böyle giderse farklı bir tarayıcıya geçeceğim gibi.

Geri
Yukarı