Opera GX yanıt vermiyor

IchimaruGin

Hectopat
İyi Sosyaller. Bu sorunu ilk olarak iki gün önce yaşadım ve şöyle tuhaf bir durum söz konusu: İki gün önce yanlışlıkla ASUS GPU Tweak II'yi açtım ve o günden beri bilgisayarı ne zaman açsam bu program da iki ekran şeklinde otomatik olarak açılıyor. Ben de ayarlardan bunu kapatayım dedim fakat yalnızca büyük ekranı kapatabildim, küçük olan hala açılmaya devam ediyor ve bir şekilde de Opera GX ve Microsoft Edge ile bağlantısı olacak ki bu iki tarayıcı ben bu işlemi yaptıktan sonra sıkıntıya girmeye başladı. Senaryo şu: Bilgisayarı açıyorum, Tweak II'nin küçük sayfası açılıyor, küçük sayfayı kapatmadan Opera GX'i açıyorum ve yanıt vermiyor hatası ile karşılaşıyorum.

Önce Görev Yöneticisi'nden Opera'yı kapatıp ardından Tweak II'yi kapatıp tekrar Opera'yı açınca bir sorun yok. Fakat bugün şöyle bir durum oldu: Bilgisayar açılınca ilk olarak Tweak II'yi kapattım ve Opera'yı öyle açtım ve yanıt vermiyor hatası verdi. Edge'i açmayı denedim ama aynı hatayı onda da verdi. Mozilla'yı denedim ve ilginçtir onda herhangi bir problem olmadı. Opera'yı defalarca denedim fakat hiçbir şekilde düzelmedi. Ben de bilgisayarı yeniden başlattım ve ilk bahsettiğim yolu izledim.

PC açılınca ilk olarak Tweak II'nin küçük sayfası açıldı, onu kapatmadan önce Opera'yı açtım ve yanıt vermedi ben de Görev Yöneticisi'nden Opera'yı kapattım, ardından Tweak II'yi kapattım ve yeniden Opera'yı açtığımda sorunsuz açıldı. Bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Microsoft Edge'de de aynı hata oluyor ama o yüzden direkt Opera GX'de mi bir problem var bilemiyorum. Şu an sorunsuz kullanıyorum mesela. Tweak II ile bir bağlantısı var gibi ama çözemedim ^^

Merhaba ben olayı çözdüm öncelikle Opera'yı kaldırıp CCleaner ile kalıntıları kaldırdım tekrar yüklediğimde ise olay çözülmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı