Opera GX yetersiz bellek hatası

MefeS

Hectopat
Bugün arkadaşımla Disney+da film izliyordum. Bir anda neredeyse her 5dk de bir bu hatayı verdi. Bunu nasıl çözebilirim?

16 GB bellek.
Ryzen 5 5600X.
1TB M.2
RTX 2060.
B550 anakart.

Dosya Ekleri

• aa1111.png
    aa1111.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba,
• | Opera GX bellek ayarlama kısmından düşük miktar vermiş olabilirsiniz.
• | Microsoft Store'den Disney+ yükleyebilirsiniz.
• | Başka tarayıcıya geçebilirsiniz. (Chrome, Edge, Brave gibi)

Merhaba,
• | Opera GX bellek ayarlama kısmından düşük miktar vermiş olabilirsiniz.
• | Microsoft Store'den Disney+ yükleyebilirsiniz.
• | Başka tarayıcıya geçebilirsiniz. (Chrome, Edge, Brave gibi)

RAM limiter açık değil ve Opera GX'ten de olduğunu düşünmüyorum. Büyük ihtimal Disney+dan kaynaklı.

Düzenleme: Sanırım Opera'dan kaynaklı çünkü Chrome'da 300 MB kullanım gösteriyor. Opera GX'te bu kullanımı düşürmenin yolu nedir?

Son düzenleme:
RAM limiter açık değil ve Opera GX'ten de olduğunu düşünmüyorum. Büyük ihtimal Disney+dan kaynaklı.

Düzenleme: Sanırım Opera'dan kaynaklı çünkü Chrome'da 300 MB kullanım gösteriyor. Opera GX'te bu kullanımı düşürmenin yolu nedir?

Sizin yerinizde olsam Opera kullanmazdım ama sizin tercihiniz. bence Brave ya da Edge kullanın derim.

az önce ben de aynı sorunu yaşadım ve disney plus'dan bir şeyler izliyordum :D bu sorun yeni çıktı ortaya başka yerden bir şey izlerken sorun olmuyor

Bugün arkadaşımla Disney+da film izliyordum. Bir anda neredeyse her 5dk de bir bu hatayı verdi. Bunu nasıl çözebilirim?

16 GB bellek.
Ryzen 5 5600X.
1TB M.2
RTX 2060.
B550 anakart.
Aga opera gx in son güncellesi yüzünden muhtemelen çünkü update ten önce dizi izliyordum disney+ ta pc yi kapattım ertesi gün açtım opera update yapmaya başladı bitti update disney+ a girdim aynı sorunu defalarca verdi sana tavsiyem ya Microsoft Store dan indir yada tarayıcı değiştir ama benim için artık opera gx bitmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı