Opera Şifre Cümlesi Nedir?

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar bugün Opera'ya girdiğimde hesabıma tekrar girmemi istedi ve hemen ardından fotoğraftaki yer açıldı. Benden "Şifre Cümlesi" istiyor. Kendi şifremi girdiğimde kabul etmiyor ama başka şifrem de yok, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde bende bu sorunla karşılaştım. Zamanında verileri şifrelemek için bir ayar vardı. Bende sorsan hacker olduğum için şifrelemiştim. :) Fakat bilmediğim için sıfırladım. Sonradan tekrardan hesabımı girerek eşitlemeyi yaptım. Artık kullanmıyorum. Sizde büyük ihtimal ikinci işaretli.
dasdasda.png
dasdasda.png

Geçenlerde bende bu sorunla karşılaştım. Zamanında verileri şifrelemek için bir ayar vardı. Bende sorsan hacker olduğum için şifrelemiştim. :) Fakat bilmediğim için sıfırladım. Sonradan tekrardan hesabımı girerek eşitlemeyi yaptım. Artık kullanmıyorum. Sizde büyük ihtimal ikinci işaretli.
Eki Görüntüle 362475 Eki Görüntüle 362475
Yani senkronizasyonu sıfırlamak mı gerekecek illa. :/
Çünkü ben de o dediğiniz yerler yok sadece üst kısımdaki yerler var.

Tarayıcı sürümümüz aynı. O seçenekler olması gerekli. Ben anlattığım gibi çözdüm. Sıfırladığınızda değişen bir şey olmuyor. Sadece iki tuşa fazladan basacaksınız. Tüm silinen veriyi tekrardan yeniymiş gibi senkronize edeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı