Opera Tarayıcı Youtube'da İleri Alırken Donuyor

huseyinekrem

Hectopat
Daha fazla  
Youtube'da herhangi bir video izlerken ileri-geri alma işlemini bir kaç defa yaparsam önce video, 1-2 saniye sonra da tarayıcı komple kitleniyor. Bir 5-10 saniye sonra ekran kartı bozulmuş gibi videonun olduğu kısım yeşil ekran oluyor. Sayfayı yenileyince hiç bir şey olmamış gibi kaldığı yerin 1-2 saniye gerisinden oynatmaya devam ediyor. Bu böyle devam ediyor, ta ki sinirden kapatana kadar.

Çözüm olarak donanım hızlandırmayı devre dışı bırakmayı önermişler lakin, öyle yaparsam videolarda kareleşmeler, yırtılmalar meydana gelmeye başlıyor.

"Tarayıcı değiştir" gibi şeylerle gelmeyin. Chrome çok baş ağrıttı, Firefox'a geçtim. Çok seviyordum tilkiciği ama işte onunda optimizasyonu rezaletti yani Facebook'ta sayfa kaydırırken bile kasıyordu. Çeşitli modifiyeli sürümleri denedim her tarayıcı için, hep bir sorun-sıkıntıyla karşılaştım. Opera en sorunsuzu, onunla devam etmek istiyorum. EDGE falan da fayda etmiyor.
Var mı bir çözüm önerisi olan?

Edit: Facebook videoları falan da 10 FPS'e düşüyormuş şimdi fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome önereceğim fakat önermeyin demişsin.
2. olarak, sistem özelliklerini paylaşır mısın? Driverlar güncel mi? Bios güncel mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı