Operasyon için mücadele jetonu nasıl kazanılır?

mehmetkaratr50

Decapat
Merhabalar iyi günler, öncelikle bilet satın almadan operasyona dair jetonu sadece görev yaparak alabiliyor muyuz? Mücadele jetonu vs tam açıklayamadım ama birisiyle denk geldim onda vardı mücadele jetonu görev yaptığın zaman geliyor diyor para vermedim dedi. Bende yaptım görev ama gelmedi bana jeton sebebi nedir? Nasıl yapılır? Bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Merhabalar iyi günler, öncelikle bilet satın almadan operasyona dair jetonu sadece görev yaparak alabiliyor muyuz? Mücadele jetonu vs tam açıklayamadım ama birisiyle denk geldim onda vardı mücadele jetonu görev yaptığın zaman geliyor diyor para vermedim dedi. Bende yaptım görev ama gelmedi bana jeton sebebi nedir? Nasıl yapılır? Bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.
Hayır. Bileti satın alman şart. Hesabın Prime ise satın almadan görevleri oynayabilirsin. Ama kasa alman için bilet şart.

Bilet satın alacaksın, aldıktan sonra jeton direkt geliyor. Daha sonra görevler ile birlikte jetonun görünüş seviyesini yükseltiyorsun.

Hesabın prime olmasa da operasyon görevlerini yapabilirsin ama yıldız kazanabilmek / kullanabilmek için bilet illaki satin alman gerek
Operasyon görevlerini biletsiz oynaman için Prime hesap olman lazım.

Geri
Yukarı