Operasyon kasaları nereye satılmalı?

Wolynx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Yeni gelen operasyon görevlerini yapıyorum ve bunlarla kasa alıyorum. Şu an için 11 kasam var. Bu kasaları Steam'e mi yoksa harici farklı sitelere mi satıyorsunuz?
Steam güzel komisyon kesiyor ne de olsa.

Merhabalar.
Yeni gelen operasyon görevlerini yapıyorum ve bunlarla kasa alıyorum. Şu an için 11 kasam var. Bu kasaları Steam'e mi yoksa harici farklı sitelere mi satıyorsunuz?
Steam güzel komisyon kesiyor ne de olsa.

Steam o sitelerden daha az kesiyordur %13 kesiyor CS kasalarından Steam'e sat sonra oyun satarak falan nakite çevirirsin.

Bunun daha detaylı bir anlatımı var mı ? Cidden ilk defa duyuyorum ondan dolayı mazur görün...
Herhangi bir forum yazısı ya da video?
Anlatımlık bir şey yok, insanlar geliyor sana alacakları oyunun Steam'deki fiyatının %20 %25 %30 (bunu sen belirleyeceksin) indirimli halini gönderiyor sende onlara Steam'den oyunu hediye ediyorsun.

Anlatımlık bir şey yok, insanlar geliyor sana alacakları oyunun Steam'deki fiyatının %20 %25 %30 (bunu sen belirleyeceksin) indirimli halini gönderiyor sende onlara Steam'den oyunu hediye ediyorsun.
Tekrar skin alıp satsam aynı kapıya çıkıyor o zaman. Kasmaya gerek yok. Sağ olun

Geri
Yukarı