Operatörden Telefon Almak

Aynı telefonu alırsınız ancak en az 300-400 lira fark verirler size. Birde mümkünse 24 ay taksitle almayın. Çünkü taksidi bitene kadar telefonu değiştirirsiniz.

Farklılıklar büyük çaplı olmasada oluyor. Turkcell'den alınma XPERIA U telefonum var. Normal sistem güncellemeleri 2 gün gecikmeli gelmişti. Artı operatöre göre servis içerikleri dolu gelebiliyor. Gerçi benim model biraz eski. Yenilerde ne dönüyor pek bilmiyorum. Ekonomik koşullarınız el veriyorsa perakende satış mağazalarını tercih edin. Operatörden almak yeri geldimi biraz tuzlu olabilir.

Kesinlikle tavsiye etmem. Telefon asıl fiyatından daha fazla fiyata denk geliyor. Ayrıca farklılık olarak 2010'da Türkcell'den babamın aldığı telefonda açılırken Türkcell resmi çıkıyordu. :D

Bir zamanlar ablam için aldığımız Galaxy S4'ün, piyasa değeri 1800 iken 2400 TL'ye yakın paraya almıştık taksit ile. O günden beri evde Turkcell'den telefon alsam mı acaba diyen anneme şiddetle karşı çıkarım.

Telefonu ederinden fazla paraya satıyorlar, ha piyasayla aynı fiyat diyebilirsiniz ancak faturaydı faizdi bilmem neydi onlar kendi kazancını sağlıyor. Ayrıca Turkcell'den alınan Note 4'e Lollipop gelmedi diye konular görüyordum ben sosyalde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı