Opera'ya Opera GX sesleri eklemek

metozz

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar bildiğiniz gibi Opera GX Linux'a kurulmuyor bende o yüzden Opera Classic'e gx sesleri eklemek istiyorum (klavye sesi falan) bunu nasıl yapabilirim?
Ya da yapılabilir mi?

Belki eklentiler vardır ama büyük ihtimalle olmaz. Ya da Brave indirebilirsin oda opera gx gibi iyi bir tarayıcı. Ama klavye sesi var mı bilmem. O da olmazsa Dosyalarını yedekle ve windows a geç para ödemenede gerek yok

Selam dostlar bildiğiniz gibi Opera GX Linux'a kurulmuyor bende o yüzden Opera Classic'e gx sesleri eklemek istiyorum (klavye sesi falan) bunu nasıl yapabilirim?
Ya da yapılabilir mi?

Yapılır ancak Opera GX ses dosyalarını nereden indireceksin ayrıca şu da Opera, Opera GX gibi tarayıcalar zaten sürekli Update alıyor bu da her seferinde dosyaların düzelmesi demek bence değmez zaten Opera GX ses dosyalarını nereden bulacağınıda geçtim 1-2 hafta sonra Update gelince gider.

Belki eklentiler vardır ama büyük ihtimalle olmaz. Ya da Brave indirebilirsin oda Opera GX gibi iyi bir tarayıcı. Ama klavye sesi var mı bilmem. O da olmazsa dosyalarını yedekle ve Windows'a geç para ödemenede gerek yok.

Brave çok kullandım Gx'in newtab sesi falan beni içine çekiyor.
Ve bir şey soracağım Linux & para?

Yapılır ancak Opera GX ses dosyalarını nereden indireceksin ayrıca şu da Opera, Opera GX gibi tarayıcalar zaten sürekli Update alıyor bu da her seferinde dosyaların düzelmesi demek bence değmez zaten Opera GX ses dosyalarını nereden bulacağınıda geçtim 1-2 hafta sonra Update gelince gider.

Yorumunuz için teşekkürler.

Belki eklentiler vardır ama büyük ihtimalle olmaz. Ya da Brave indirebilirsin oda opera gx gibi iyi bir tarayıcı. Ama klavye sesi var mı bilmem. O da olmazsa Dosyalarını yedekle ve Windows'a geç para ödemene de gerek yok.
Linux nerede paralı? Windows'a para edersin kişiselleştirme sınırlıdır fakat Linux ücretsizdir kişiselleştirmen sınırsızdır. @404631 'ın imzasında vardı sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı