Oppo A5 2020 telefon sistemi 35 GB yer kaplıyor

AtalayArk

Hectopat
Merhaba, ben Oppo A5 2020 kullanıyorum, sistem 35 GB yazıyor. Böyle bir şey olabilir mi cidden? Zaten cihazım 64 GB, yarısından fazlasını sistem için kullanması gibi bir olasılığı var mı ya cidden?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-11-06-08-49-37.jpg
    Screenshot_2020-09-11-06-08-49-37.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu şekilde bir sistem kullanımının olmaması lazım. Telefonunuza yakın zamanda bir güncelleme geldi mi? Ya da telefonunuza herhangi bir uygulamanın APK'sını yüklediniz mi? Bu durumda yapılacak en sağlıklı yöntem telefonunuzu sıfırlamak olacaktır. Belki bir güncelleme sırasında inen güncelleme yerine eski dosyalar silinmeden kalmış olabilir. Ya da APK dosyası arkada mining gibi bir işlem için telefonunuza farklı yazılım yüklemiş olabilir.

Bir hata olup yazılımın sistemi 2 kere yüklenmiş gibi olabilir mi acaba ?

Merhaba, bu şekilde bir sistem kullanımının olmaması lazım. Telefonunuza yakın zamanda bir güncelleme geldi mi? Ya da telefonunuza herhangi bir uygulamanın APK'sını yüklediniz mi? Bu durumda yapılacak en sağlıklı yöntem telefonunuzu sıfırlamak olacaktır. Belki bir güncelleme sırasında inen güncelleme yerine eski dosyalar silinmeden kalmış olabilir. Ya da APK dosyası arkada mining gibi bir işlem için telefonunuza farklı yazılım yüklemiş olabilir.

Herr ay güvenlik yaması geliyor, APK konusunda tap, QQ kullanıyorum Asya oyunları indirmek amaçlı.
Bir hata olup yazılımın sistemi 2 kere yüklenmiş gibi olabilir mi acaba?

Eğer 2 kere yüklediyse buna nereden bakabilirim?

Geri
Yukarı