Oppo A73 alınır mı?

Bütçe
2500

sppoody

Hectopat
Arkadaşlar büyük ihtimalle ramazan bayramında Oppo A73 alacağım. Discord'daki arkadaşlarla bu konuyu tartıştık ve en son Oppo A73'e karar kıldım.
Şu an stoğu yok ama bayrama kadar geleceğini düşünüyorum. Aşağıya link bırakıyorum telefondan anlayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Alınmaz ise aynı fiyat bandında hangi telefonu almalıyım. PUBG, CoD Mobile oynayacağım.

Arkadaşlar büyük ihtimalle ramazan bayramında Oppo A73 alacağım. Discord'daki arkadaşlarla bu konuyu tartıştık ve en son Oppo A73'e karar kıldım.
Şu an stoğu yok ama bayrama kadar geleceğini düşünüyorum. Aşağıya link bırakıyorum telefondan anlayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Alınmaz ise aynı fiyat bandında hangi telefonu almalıyım. PUBG, CoD Mobile oynayacağım.

Hocam oyun oynayacaksanız o bütçenin biraz yukarısında Realme 7 var.

Hocam oyun oynayacaksanız o bütçenin biraz yukarısında Realme 7 var.

Büyük ihtimalle bütçeyi o kadar yükseltemem ve 64 GB olması benim için biraz sıkıntı olur.

Oyun oynayacakmışsınız, yerinde bir seçim hocam. Eğer bütçeyi 200 lira artırabilirseniz 6 GB RAM ve 665'li TCL 10 Plus var, şuraya bırakıyorum.

Bayramda topladığım paraların üstüne annem tamamlayacağı için bunu bir düşünebilirim teşekkürler.
Realme 7 daha iyi bir seçim olur.

Bütçemi o kadar yükseltebileceğimi sanmıyorum söylediğim gibi ve 64 GB olması biraz sıkıntı fakat belki düşünebilirim.
Realme 7 daha iyi bir seçim olur.

TCL 10 Plus'un RAM'i daha fazla. Realme 7'nin artıları ne açıklarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle bütçeyi o kadar yükseltemem ve 64 GB olması benim için biraz sıkıntı olur.

Bayramda topladığım paraların üstüne annem tamamlayacağı için bunu bir düşünebilirim teşekkürler.

Bütçemi o kadar yükseltebileceğimi sanmıyorum söylediğim gibi ve 64 GB olması biraz sıkıntı fakat belki düşünebilirim.

TCL 10 Plus'un RAM'i daha fazla. Realme 7'nin artıları ne açıklarsan sevinirim.
TCL 10 Plus ile Realme 7'nin Ram'i aynı, ikisi de 6 GB. Realme 7 daha iyi bir bataryaya, çok daha güçlü bir işlemciye ve daha iyi bir hızlı şarj performansına sahip. Realme 8'de bekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
TCL 10 Plus ile Realme 7'nin RAM'i aynı, ikisi de 6 GB. Realme 7 daha iyi bir bataryaya, çok daha güçlü bir işlemciye ve daha iyi bir hızlı şarj performansına sahip. Realme 8'de bekleyebilirsiniz.

Epey.com da da 6 GB RAM'li diyor ama yukarıdaki linkte neden 4 GB RAM var?

TCL 10 Plus ile Realme 7'nin Ram'i aynı, ikisi de 6 GB. Realme 7 daha iyi bir bataryaya, çok daha güçlü bir işlemciye ve daha iyi bir hızlı şarj performansına sahip. Realme 8'de bekleyebilirsiniz.
Hocam bütçesi en fazla TCL'e çıkacak kadarmış konu sahibinin. Saydıklarınızı kimse kaçırmak istemez yoksa.

Geri
Yukarı