Oppo A73 vs Samsung Galaxy M.21

Hangisini tercih etmeliyim? Oyun oynamayacağım. Kasmasın yeter. A73 siparişi verdim ama iptal mi etsem?

Hocam birisi çok daha hızlı şarj ederken diğerinin dev gibi bataryası var. Süper AMOLED olması onu daha da bir cazip kılıyor. (AMOLED ekranın bazı eksiklikleri var. Süper AMOLED olması çok daha iyi)

Soruya gelecek olursak eğer ki iptal etmeniz durumunda sıkıntı çıkma ihtimali %1 gibi bir şey ise iptal edebilirsiniz. Arada uçar kaçar farklar yok.

Hocam birisi çok daha hızlı şarj ederken diğerinin dev gibi bataryası var. Süper AMOLED olması onu daha da bir cazip kılıyor. (AMOLED ekranın bazı eksiklikleri var. Süper AMOLED olması çok daha iyi)

Soruya gelecek olursak eğer ki iptal etmeniz durumunda sıkıntı çıkma ihtimali %1 gibi bir şey ise iptal edebilirsiniz. Arada uçar kaçar farklar yok.
Amazon'dan aldım zaten sorun çıkma ihtimali %0. Bazıları M21'e bataryası 6000mAh hissettirmiyor ve 2 sene sonra kasar demiş.
Peki Xiaomi Note 9S nasıldır?

Amazon'dan aldım zaten sorun çıkma ihtimali %0. bazıları M.21'e bataryası 6000MAH hissettirmiyor ve 2 sene sonra kasar demiş.
Peki Xiaomi Note 9S nasıldır?

Hocam şu anda Note 9S önümde duruyor :D.

Eğer ROM atmayı düşünmüyorsanız almayı hiç düşünmeyin bence. Eğer ROM atarsanız gerçekten güzel bir fiyat/performans ürün olduğunu kanıtlar ama ben aldığımda 2500 liraydı. Bunu almak yerine Realme 7'ye bakın isterseniz eğer ki özellikleri hoşunuza giderse alabilirsiniz ama A73 bence zaten iyi.

ROM atmayacağım. Almalı mıyım?

Hocam ROM atmayacaksanız Realme 7 alın bence. Eğer Note 9S alırsanız sakın MIUI 12 güncellemesini yapmayın. Daha 2-3 gün önce şu konuyu açtırdı bana.

Bugün de bir uygulamayı tam açarken ana ekrana dönerseniz siyah ekranda kalıyor. Bu hatayı çözüyorum bugünde eğer sizde bu sorunlardan exp kazanmak istiyorsanız alabilirsiniz.

Hocam ROM atmayacaksanız Realme 7 alın bence. Eğer Note 9S alırsanız sakın MIUI 12 güncellemesini yapmayın. Daha 2-3 gün önce şu konuyu açtırdı bana.

Bugün de bir uygulamayı tam açarken ana ekrana dönerseniz siyah ekranda kalıyor. Bu hatayı çözüyorum bugünde eğer sizde bu sorunlardan exp kazanmak istiyorsanız alabilirsiniz.
Neyse ben Xiaomi'ye bulaşmayayım. Realme 7 performanslı ama IPS ve NFC yok. Hafıza da 64GB.

Neyse ben Xiaomi'ye bulaşmayayım. Realme 7 performanslı ama IPS ve NFC yok. Hafıza da 64 GB.

Hocam normalde herkese telefonu ne ağırlıklı kullanırsınız beklentileriniz neler falan diye sorardım ama bu direkt karşılaştırma olduğundan sormadım. Hocam öncelikle bütçeniz ne kadar ve NFC zorunlu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı