Oppo A74 Android 12 şarj animasyonu nasıl?

enesaltnel

Centipat
Daha fazla  
Arkadas ben Android 11 deyim hala. Guncelleme gelemedi. Android 12 de şarj animasyonu nasil merak ediyorum cunku bazi arkadaşlar supervooc2.0 yaziyor guncellemeden sonra demisti. Guncelleyen arkadaşlar SS atabilir mi? Hala flashcharge mi yaziyor yoksa yazi degismis mi?

Kilit ekranındaki şarj animasyonu, ColorOS11'e kıyasla bayağı güzel olmuş. Begendiğim yanlarından biriside buydu.
Sanırım siz aynı konuyu Oppo forum da da açmıştınız nick'inizden tanıdım. Orada görsel paylasamadigim için cevap yazamamıştım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220911_071509.jpg
    IMG_20220911_071509.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 47
Kilit ekranındaki şarj animasyonu, ColorOS11'e kıyasla bayağı güzel olmuş. Begendiğim yanlarından biriside buydu.
Sanırım siz aynı konuyu Oppo forum da da açmıştınız nick'inizden tanıdım. Orada görsel paylasamadigim için cevap yazamamıştım.
Birçok yere actim.konuyu evet. Tesekkur ederim cevap için. Bir tane ss almak icin forum.forum gezmem gerekti.

Birçok yere açtım konuyu evet. Teşekkür ederim cevap için. Bir tane SS almak icin forum forum gezmem gerekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı