Oppo A74 güvenlik güncellemesi geldi mi?

Oppo A74 Kasım güvenlik güncellemesi gelmedi gelen var mı?
Gelmedi, geleceğini de düşünmüyorum. A74 5G için ColorOS 13 Beta neredeyse bitmek üzere ve 23 Aralık'tan itibaren Endonezya'da ColorOS 13 A74 cihaza da gelecek. Yani direkt olarak ColorOS 13'e geçebiliriz diye düşünüyorum.

Benim telefonuma genelde güncellemeler erken geliyor. Gelmezse de ColorOS Upgrade aracı var bilgisayarda. Oradan güncelliyorum. Sizi bilgilendirim yani. Bu arada şöyle de olabilir, ColorOS 13 betası 23 Aralık'ta başlıyor. Beta sürümlere geçmek için de ek bir güncelleme veriyorlar. O güncellemenin yanında güvenliği de sıkıştırabilirler.

Benim telefonuma genelde güncellemeler erken geliyor. Gelmezse de ColorOS upgrade aracı var bilgisayarda. Oradan güncelliyorum. Sizi bilgilendirim yani. Bu arada şöyle de olabilir, ColorOS 13 betası 23 Aralık'ta başlıyor. Beta sürümlere geçmek için de ek bir güncelleme veriyorlar. O güncellemenin yanında güvenliği de sıkıştırabilirler.

Yani 23 aralikta ColorOS 13 betami alacağız.

Hocalarım merhaba, kusura bakmayın geç cevap yazıyorum. Bu sene LGS öğrencisi olduğum için derslerime odaklanma amaçlı hafta içleri telefonumu kapatıyorum bu yüzden konuyu açığıniz gün cevap yazamadım, neyse konuya geleyim,
Beta güncellemesi globalde açılsa bile Türkiye'ye gelmiyor aynısı ColorOS12 beklerken de olmuştu. Bugün tekrardan baktım yine gelmemiş güncelleme. Yakın zamanda gelir umarım.

Hocalarım merhaba, kusura bakmayın geç cevap yazıyorum. Bu sene LGS öğrencisi olduğum için derslerime odaklanma amaçlı hafta içleri telefonumu kapatıyorum bu yüzden konuyu açığıniz gün cevap yazamadım, neyse konuya geleyim,
Beta güncellemesi globalde açılsa bile Türkiye'ye gelmiyor aynısı ColorOS12 beklerken de olmuştu. Bugün tekrardan baktım yine gelmemiş güncelleme. Yakın zamanda gelir umarım.
ColorOS 12 beta asla Globale açılmadı. Hindistan ve Çin'de sunuluyordu. ColorOS 13 Beta 23 Aralık'ta Endonezya ve Hindistan için yayınlanacak. Beta sürümler zaten çok uzun süre betada kalmıyor. Nihai sürüm yayınlanınca bize de gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı