Oppo A74 vs Samsung A32 vs Xiaomi Redmi 9T

yusufguneri.55

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 3500 TL bütçem var. Vatan Bilgisayar üzerinden faizsiz fibabank kredisiyle 3500 TL altında 10 taksitle telefon almak istiyorum. Faizsiz kredi veren başka bir yer görmedim varsa önerilerinizi de beklerim. Başlıkta belirttiğim bu 3 telefon da istediğim kriterlere uygun. Telefonda asla oyun falan oynamam. Instagram, WhatsApp vb. uygulamalarla gün geçiririm. Günlük ekran sürem 5 - 6 saat civarı. Sizce bu telefonlar işimi görür mü? Şu anda Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum. Yaklaşık 3 yıl önce satın almıştım ve şu anda çok hantallaştı ve galiba bataryası şişiyor. Çünkü telefon ortadan ikiye ayrılmaya başladı. Oppo ve Samsung 3500 TL, Xiaomi ise 3000 TL. Sizce hangisini almalıyım veya biraz daha bekleyip iPhone SE veya Samsung S20 FE falan mı almalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam bende Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum ve bende de bataryası şişti. :(
Oppo A74 öneririm.
Kilit tuşuna basmak için telefonu ortadan bastırıyorum 😂 Telefon şiştiği için tuş içine kaçıyor. Baya kötü durumda telefon. Acaba herhangi bir telefoncuya götürsem ne kadar verir bu haline.

Kilit tuşuna basmak için telefonu ortadan bastırıyorum 😂 telefon şiştiği için tuş içine kaçıyor. Bayağı kötü durumda telefon. Acaba herhangi bir telefoncuya götürsem ne kadar verir bu haline.

Hocam bizim tanıdık yanlış hatırlamıyorsam 100-200'e yapmıştı, batarya değişinec düzeldi bende.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı