Oppo AX7 internet çekmiyor

cgknklcoglu

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Annemin telefonunda internet çekmeme sorunu yaşıyoruz. Mesela internetin yanındayken anca çekerken bir oda öteye gidince anında internet çekmeyle çekememe arasında kalıyor, en az çekiyor. Annem Instagram'a, YouTube'a zar zor giriyor. Fakat babam ve benim telefonlarımda böyle bir şey yok. Her yerde çekmesi gerektiği gibi çekiyor fakat annem için aynı şeyi diyemiyoruz. Telefon Modeli lazımsa Oppo AX7. Telefon arızası olabilir mi? Çözümü var mı? Ne yapmalıyım? Cevaplayan olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan WiFi ayarlarına girip WiFi ayarlarını sıfırlayabilir ve telefonu yeniden başlatabilirsiniz ama bana teknik bir arıza gibi geldi. Telefonu ne zaman satın aldınız?

Ayarlardan WiFi ayarlarına girip WiFi ayarlarını sıfırlayabilir ve telefonu yeniden başlatabilirsiniz ama bana teknik bir arıza gibi geldi. Telefonu ne zaman satın aldınız?
Vallahi geçen yaz değil ondan önceki yaz aldık bu sorun bayadır var. Bi dediğiniz şeyi uygulayacağım. Geri dönüş yaparım
Valla hocam Oppo'da ağ sıfırlama ayarları bulunmuyor, bulamadık. En iyisi biz bir gösterelim sağolasın cevabın için.

Son düzenleme:
Vallahi geçen yaz değil ondan önceki yaz aldık bu sorun bayadır var. Bi dediğiniz şeyi uygulayacağım. Geri dönüş yaparım

Valla hocam Oppo'da ağ sıfırlama ayarları bulunmuyor, bulamadık. En iyisi biz bir gösterelim sağolasın cevabın için.
Garanti kapsamında ise servise göndermeniz daha iyi olacaktır. Nasıl çözdüğünüzü yazarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı