Oppo Enco Buds alınır mı?

EnginBaylor

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Sennheiser cx 200 street II kulaklığım var ve sesini çok beğeniyorum. iPhone telefon aldım telefonda 3.5mm giriş olmadığı için kulaklığı kullanamıyorum. Genelde rock ve metal müzik dinliyorum yani baslar çok önemli değil. Oppo Enco Buds Sennheiser cx 200 street II ye benzer bir performans verebilir mi? Bütçem 500 TL.

Ben de Sennheiser CX 200 II kullandım uzun süre. Ona yetişemez. Kablosuz kulaklıklarda maalesef kablosuz aktarımın doğası gereği Sennheiser seviyesinde bir ses kalitesi istiyorsanız çok yüksek bütçelere çıkılması gerekiyor.
Kablosuz şart değilse Lightning-3.5mm dönüştürücü ile elinizdeki kulaklığı kullanmaya devam etmenizi öneririm.
Şartsa beklentiyi çok yüksek tutmadan Oppo da alınabilir.

Ben de Sennheiser cx 200 II kullandım uzun süre. Ona yetişemez. Kablosuz kulaklıklarda maalesef kablosuz aktarımın doğası gereği Sennheiser seviyesinde bir ses kalitesi istiyorsanız çok yüksek bütçelere çıkılması gerekiyor.
Kablosuz şart değilse lightning-3.5mm dönüştürücü ile elinizdeki kulaklığı kullanmaya devam etmenizi öneririm.
Şartsa beklentiyi çok yüksek tutmadan Oppo da alınabilir.

Teşekkürler. Apple EarPods ligthining girişli nasıl olur peki? Dönüştürücüyle bağlasam sıkıntı olmaz değil mi?

Teşekkürler. Apple EarPods ligthining girişli nasıl olur peki? Dönüştürücüyle bağlasam sıkıntı olmaz değil mi?
Lightning girişli EarPods'u direkt takıp kullanabilirsiniz dönüştürücüye ihtiyacı yok. Gayet güzel kulaklık, tek dezavantajı izolasyon sağlamaması. CX200'ün silikonlu yapısından sonra eksik hissettirebilir.

Dönüştürücüyle 3.5 mm kulaklık bağlamanın hiçbir sıkıntısı olmaz, yıllardır ben de farklı farklı markaların birçok kulaklığını bu şekilde dönüştürücüyle kullandım.

Lightning girişli EarPods'u direkt takıp kullanabilirsiniz dönüştürücüye ihtiyacı yok. Gayet güzel kulaklık, tek dezavantajı izolasyon sağlamaması. CX200'ün silikonlu yapısından sonra eksik hissettirebilir.

Dönüştürücüyle 3.5 mm kulaklık bağlamanın hiçbir sıkıntısı olmaz, yıllardır ben de farklı farklı markaların birçok kulaklığını bu şekilde dönüştürücüyle kullandım.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı