Oppo Enco Buds W12 vs TaoTronics Soundliberty 53 PRO vs Soundpeats Air 3

NousrAX

Hectopat
Merhabalar. Bu 3 bluetooth kulaklık arasında kaldım. Normalde silikonlu almayı düşünüyordum ancak Air 3'ün de çok iyi olduğunu duydum. Günlük işler ve müzik için kullanacağım. Genelde heavy metal ve rock dinlerim. Sesi mümkünse dışarıya fazla vermesin. ANC özelliği zaruri değil ama olursa güzel olur. Malzeme kalitesi de önemli. Eskiden QCY marka kulaklık kullanmıştım, hızlı yıprandı. Ana önceliğim ses kalitesi ve uzun ömürlülük. Dip ses ve cızırtılar beni aşırı rahatsız ediyor. QCY'de de bu problemler vardı. Bu sıkıntıları minimum yaşayacağım modeli önerirseniz sevinirim. Telefonumun modeli ise Samsung S20 FE, Bluetooth 5.0 kullanıyor. Başka bildiğiniz iyi bir kulaklık varsa önerilerinize açığım. İyi günler.

Bass istiyorsan 79 Pro bakabilirsin. 53 Pro'dan biraz daha iyi. Bunun dışında W12 değil de W32 bakabilirsin. Benzer fiyattalar.

Air3, 79 Pro ve W32 arasından ise bass seviyorsan 79 Pro tercih edilebilir.

ANC istiyorsan şu ürüne bakabilirsin;

Bass istiyorsan 79 Pro bakabilirsin. 53 Pro'dan biraz daha iyi. Bunun dışında W12 değil de W32 bakabilirsin. Benzer fiyattalar.

Air3, 79 Pro ve W32 arasından ise bass seviyorsan 79 Pro tercih edilebilir.

ANC istiyorsan şu ürüne bakabilirsin;

Aralarından 79 Pro daha iyi olabilir gibi geldi bana. Ben normalde Trendyol'da kuponum olduğu için Trendyol'dan almayı düşünüyordum. Trendyol'daki ucuza satanların genelde puanı düşük. Siz nereden almamı tavsiye edersiniz ? Hepsiburada'da 4.0 puan almış. Burada da bir tık düşük geldi bana.

Aralarından 79 Pro daha iyi olabilir gibi geldi bana. Ben normalde Trendyol'da kuponum olduğu için Trendyol'dan almayı düşünüyordum. Trendyol'daki ucuza satanların genelde puanı düşük. Siz nereden almamı tavsiye edersiniz? Hepsiburada'da 4.0 puan almış. Burada da bir tık düşük geldi bana.
Hangi satıcı daha güvenilirdir, o kısmını bilmiyorum hocam.

Geri
Yukarı