Oppo Realme 6 vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro

metozik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir aynı telefonu kullanıyorum artık ömrünü tamamladı, yeni telefon almak istiyorum. Şu an bütçeme uygun bu ikisini bulabildim ama hangisi daha iyi bilmiyorum, bilgi bulamadım. Oyun neredeyse oynamıyorum diyebilirim. Oyun performansı önemsiz. Sorunsuzluk, şarj ömrü, kamera gibi kriterler daha öncelikli benim için. M31 de düşündüm ama onun bunlar kadar iyi olmadıgı söylenmiş genelde. Tecrübeli arkadaşlar, siz hangisini tavsiye edersiniz?
Bu arada Realme'nin 8 GB RAM olan versiyonundan bahsediyorum. Moderatör arkadaş başlıktan çıkarmış o kısmı.

Son düzenleme:
Performans istiyorsanız Realme 8+128GB öneririm, kamera ve batarya tarafında da gayet yeterli gelecektir.

Teşekkür ederim cevabınız için. çok yakın telefonlar aslında ama baya kararsız aldım. Xiaomi konusunda cok elestiri var bunu da oppo dan daha çok kişide olmasına bağlıyorum biraz da. ikisi karşılaştıran baya yabancı video izledim, Realme performansta 1 tık önde sanki, gece çekimlerinde Xiaomiden cok daha iyi görünüyor ancak ön kamera, gündüz çekimleri ve şarj konusunda Xiaomi daha iyi gibi bir izlenim edindim. Bu ikisinden biri kullanan kişiler var mı acaba burada?

Bende birsürü video izledim ve çok aradayım. İşlemci performansı olarak çok bir fark yok sanırım. realme 6 90hz ve senin dediğin gibi arka kamera performansında öne geçiyor ama gorilla glass 3 olması beni biraz düşündürdü.

Bende birsürü video izledim ve çok aradayım. İşlemci performansı olarak çok bir fark yok sanırım. realme 6 90hz ve senin dediğin gibi arka kamera performansında öne geçiyor ama gorilla glass 3 olması beni biraz düşündürdü.

aynen hocam ya. ikisinde de küçük farklar var ama yine de karar veremedim. ön kamerada da xiaomi baya önde sanki. işlemciler çok yakın birbirine. realme 6 pro olan versiyon daha iyi diyorlar note 9 prodan ama ona kadar da çıkmak istemiyorum.

aynen hocam ya. ikisinde de küçük farklar var ama yine de karar veremedim. ön kamerada da xiaomi baya önde sanki. işlemciler çok yakın birbirine. realme 6 pro olan versiyon daha iyi diyorlar note 9 prodan ama ona kadar da çıkmak istemiyorum.
ben note 9 pro yu tercih ettim, bugun elime ulaştı tek tercih sebebim markasının ülkemizde daha yaygın olmasıydı.

Geri
Yukarı