Oppo Realme C21 nasıl bir telefon?

Çok detaylı kullanmadım ama görüşme kalitesi kötü ve mono büyük ihtimal. Donma olacağını sanmıyorum. Ben Vestel Venüs V4 kullanıyorum ve bu Realme C21'e kıyasla bir hiç. Yine de işimi görüyor.

Bence Realme C21 fiyatına göre iyi. Oyun için telefon alabilecek olsam Poco x3 Pro 8 GB alırdım.
Evet gönül isterdi en iyi modeli almayı ama dolar kuru vergi uçmuş. Daha önceden mi Max 2 kullanıyordum. Aynı özelliklerde sayılır performansından memnundum. O yüzden benzer özelliklerde bir cihazda problem yaşamam diye düşündüm aklıma yattı sipariş ettim bir saat önce. Satıcı Hepsiburada sizinki gibi. İçinde kırılmaz cam ve kılıfta çıkıyor mu yoksa onu da sipariş vericem.
Ben Realme 6 kullanıyorum çoklu uygulama kullanımında falan bu dahi kasıyor. C21 de kasacak yeri geldiğinde donacaktir.

Zaten amiral gemisi performansı beklemiyorum. Beni bir iki sene idare eder diye düşünüyorum. İnternette gezinme amaçlı kullanacağım. Sosyal medya da yalnızca Twitter var.

Evet gönül isterdi en iyi modeli almayı ama dolar kuru vergi uçmuş. Daha önceden mi Max 2 kullanıyordum. Aynı özelliklerde sayılır performansından memnundum. O yüzden benzer özelliklerde bir cihazda problem yaşamam diye düşündüm aklıma yattı sipariş ettim bir saat önce. Satıcı Hepsiburada sizinki gibi. İçinde kırılmaz cam ve kılıfta çıkıyor mu yoksa onu da sipariş vericem.

Zaten amiral gemisi performansı beklemiyorum. Beni bir iki sene idare eder diye düşünüyorum. İnternette gezinme amaçlı kullanacağım. Sosyal medya da yalnızca Twitter var.
Kırılmaz cam veya kılıf çıkmadı bende. Şunu aldım.

Son durum nedir acaba ben de alacağım ama.

Kullanım amacınıza ve bütçenize göre alınabilir. Hoparlör konusunda yukarıdaki arkadaş olumsuz yorum yapmış ama VoLTE açık ve ses gayet net ben hiçbir problem yaşamadım. Onun dışında telefon alırken fiyat performans ürünüydü. Telefon çok performanslı demiyorum. 32 GB hafızası sık doluyor fotoğraf videoları PC'ye ve hafıza kartına aktarıyorum. Açıkçası ara ara RAM'de yetersiz kalıyor.Kamerasını severek kullanıyorum. Pili de tam bir günü rahat çıkarmalık. Neyse aldığımda fiyat bakımından performansı öndeydi. Şimdi piyasa nasıl bilmiyorum.

Kullanım amacınıza ve bütçenize göre alınabilir. Hoparlör konusunda yukarıdaki arkadaş olumsuz yorum yapmış ama VoLTE açık ve ses gayet net ben hiçbir problem yaşamadım. Onun dışında telefon alırken fiyat performans ürünüydü. Telefon çok performanslı demiyorum. 32 GB hafızası sık doluyor fotoğraf videoları PC'ye ve hafıza kartına aktarıyorum. Açıkçası ara ara RAM'de yetersiz kalıyor. Kamerasını severek kullanıyorum. Pili de tam bir günü rahat çıkarmalık. Neyse aldığımda fiyat bakımından performansı öndeydi. Şimdi piyasa nasıl bilmiyorum.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı