Oppo Reno 2Z'ye Pixel yazılımı nasıl yüklenir?

EdinDzeko1907

Hectopat
Daha fazla  
Oppo Reno 2Z kullanıyorum ve pixel telefon deneyimlemek istiyorum veya Android 13 ama şu an için telefon alamam. YouTube'da ShiftDelete Mi 9T'ye Pixel yazılımı yüklemiş. Benim telefonuma oluyor mu? Nasıl yaparım? Veya yapan yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oppo Reno 2Z kullanıyorum ve pixel telefon deneyimlemek istiyorum veya Android 13 ama şu an için telefon alamam. YouTube'da shiftdelete mi 9T'ye pixel yazılımı yüklemiş. Benim telefonuma oluyor mu? Nasıl yaparım? Veya yapan yer var mı?

Pixel yazılımı diye bir şey yok hocam öncelikle bunu belirteyim pixel cihazlarda kullanılan arayüz saf Android bunu da root atarak yapabilirsiniz ama sadece deneyimlemek için ise Launcher kullanabilirsiniz.

Pixel yazılımı diye bir şey yok hocam öncelikle bunu belirteyim pixel cihazlarda kullanılan arayüz saf Android bunu da root atarak yapabilirsiniz ama sadece deneyimlemek için ise Launcher kullanabilirsiniz.

Peki dediğim videodaki işlem nedir? Onu yapabilir miyim? Launcher kullanmak istemiyorum çünkü telefonum Android 11 de kaldı ve yükseltmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı