Oppo Reno 4 alınır mı?

kingkong94

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sorum daha çok telefonun bataryası ve arayüzü hakkında olacak. Telefonda ColorOS arayüzü kullanılmakta. Bu arayüzün akıcılığı ve uzun kullanım sonucunu merak ediyorum. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim. Bir de birkaç yerde bataryasının yeterli olmadığını ve durduğu yerde şarj tükettiğini yazanlar olmuş(bir iki kişi).
Bilen kullanan varsa cevaplarsa mutlu olurum. Kısacası genel olarak telefonu tavsiye eder misiniz? Oyun olarak normal düzeyde PUBG oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Taş gibi M51 var:
Dostum m51 güzel telefon fakat eksi yönü ağır ve kaba telefon.Tasarım olarak geride kalan bir telefon.Ama teşekkür ederim.Düşüneceğim.

Arkadaşlar benim sorum daha çok telefonun bataryası ve arayüzü hakkında olacak. Telefonda ColorOS arayüzü kullanılmakta. Bu arayüzün akıcılığı ve uzun kullanım sonucunu merak ediyorum. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim. Bir de birkaç yerde bataryasının yeterli olmadığını ve durduğu yerde şarj tükettiğini yazanlar olmuş(bir iki kişi).
Bilen kullanan varsa cevaplarsa mutlu olurum. Kısacası genel olarak telefonu tavsiye eder misiniz? Oyun olarak normal düzeyde PUBG oynuyorum.
Alınır. Lite modelinde şarj sorunları var ancak düz versiyonunda şarj sorunu yaşayan görmedim. Benim şahsen 8 saat açık ekran sürem oluyor günde minimum ancak oyun oynamıyorum. (Şarjı %20'ye kadar kullandığım sürede bu ekran süresi, %0'a kadar kullansam daha fazla alabilirim)

Alınır. Lite modelinde şarj sorunları var ancak düz versiyonunda şarj sorunu yaşayan görmedim. Benim şahsen 8 saat açık ekran sürem oluyor günde minimum ancak oyun oynamıyorum. (şarjı %20'ye kadar kullandığım sürede bu ekran süresi, %0'a kadar kullansam daha fazla alabilirim)

Eyvallah kardeşim. Telefonun eksi yönleri varsa yazarsan çok sevinirim. Henüz almadım fakat almayı düşünüyorum.

Eyvallah kardeşim. Telefonun eksi yönleri varsa yazarsan çok sevinirim. Henüz almadım fakat almayı düşünüyorum.
Rica ederim. :) Benim kullanım sürem biraz kısa olduğundan (1 hafta falan oldu) henüz uzun kullanıma dair bir şey diyemem. Oyun oynama süren fazlaysa ben de başka telefonlara yönelmeni öneririm çünkü 4000mAh uzun süre oyun oynayanlar için pek de iyi bir seçim olmaz, günlük kullanım için uygun. Ancak bunun dışında hiçbir şekilde bir sorunla karşılaşmadım. Gayet güzel bir seçim yaptığımı düşünüyorum bunu alarak.

Şöyle bir durumla karşı karşıyayım ancak bunun da sorun olup olmadığına emin değilim zira amoled ekranların doğal halinin böyle olduğuna dair birkaç şey okumuştum:

Yeni konular

Geri
Yukarı