Oppo Reno 5 Lite doğru bir tercih mi?

senXtial

Centipat
Merhabalar, telefonu bugün aldım açıkçası tasarımı olsun pil ömrü olsun gayet iyi gibi fakat tek sıkıntısının işlemci olduğu söyleniyor fakat ben oyun oynamıyorum genellikle günlük işlerimi hallediyorum yani öyle güçlü bir işlemciye ihtiyacım yok (X3 Pro) gibi. Sizce doğru bir tercih yaparak bu telefonu almis mıyım?

Merhabalar, telefonu bugün aldım açıkçası tasarımı olsun pil ömrü olsun gayet iyi gibi fakat tek sıkıntısının işlemci olduğu söyleniyor fakat ben oyun oynamıyorum genellikle günlük işlerimi hallediyorum yani öyle güçlü bir işlemciye ihtiyacım yok (X3 Pro) gibi. Sizce doğru bir tercih yaparak bu telefonu almis mıyım?
Siz telefondan memnunsaniz ne önemi var ? ColorOS yazılımı iyi bir yazılımdır. MİUİ alıp sorunlarla boğuşacağına Oppo ile sıkıntısız günlük işlerini halledersin. Bu arada her şey işlemci değil.

Hocam bir de güncelleme gelip gelmeyeceğini konuşuyor çoğu kişi nedir bu güncelleme olayı?
Güvenlik güncellemesi veya Android güncellemesi olabilir. Güvenlik güncellemesi her ay düzenli olarak geliyor diye biliyorum. Çünkü Realme'de öyle. ( Oppo'nun alt markası.) Android güncellemesi ise kesin gelir yeni bir telefon Reno 5 serisi. Gelmezse ayıp olur.

Güvenlik güncellemesi veya Android güncellemesi olabilir. Güvenlik güncellemesi her ay düzenli olarak geliyor diye biliyorum. Çünkü Realme'de öyle. ( Oppo'nun alt markası.) Android güncellemesi ise kesin gelir yeni bir telefon Reno 5 serisi. Gelmezse ayıp olur.
Android 12 çıktığında gelecek.

Ben gecen ay baslarinda aldim bu telefonu kamerasi,yazilimi ve ekrani cok basarili sarji da ortalama 2 gun gidiyor.Ben de cok dusundum ama pisman degilim su an icin.Bu arada Oppo'nun yeni uretilen telefonlarina en az 3 guncelleme sozu var,Bu da benim secimime etki etmisti acikcasi.

Yeni konular

Geri
Yukarı