Oppo Reno 5 Lite vs Oppo A74

Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
Bu iki telefondan başka çarem olmadığı için ben 8 GB RAM'i var diye reno 5 Lite'ı tercih ettim. Hangisi daha iyi?

İkisi de birbirinden rezalet.
POCO X3 NFC daha iyi, bütçe 3800'e doğru artar ise Realme 7 Pro bu iki cihazı 10'a katlar.
8 GB RAM olması gözünüzü boyamasın işlemcisi iyi değil reno 5 Lite'nin (parasına göre iyi değil)

KS
KS
Kaizen01

Kaizen01

Decapat
Yer
Andromeda
POCO X3 NFC daha iyi, bütçe 3800'e doğru artar ise Realme 7 Pro bu iki cihazı 10'a katlar.
8 GB RAM olması gözünüzü boyamasın işlemcisi iyi değil reno 5 Lite'nin (parasına göre iyi değil)
Başka tercihim yoktu. Benim aklımda X3 Pro veya X3 NFC vardı zaten.

6n_adam

Centipat

Neden öyle dediniz ki? Oppo telefonlar genelde hep övülür, bende bu iki cihaz arasında kalmıştım, burada bana A74 önermişlerdi.
Hatta baktım sen önermişsin :D (evet hala alamadık :()

Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
Neden öyle dediniz ki? Oppo telefonlar genelde hep övülür, bende bu iki cihaz arasında kalmıştım, burada bana A74 önermişlerdi.
Hatta baktım sen önermişsin :D (evet hala alamadık :()

Hocam sanırım bu konuya mesaj yazdığımda ya A74 zamlanmıştı bayağı veya modelleri karıştırdım :D

A74 gayet alınabilir bir model şu an POCO M3 Pro 5G gibi alternatifleri olsa da.

Yukarı