Oppo reno Lite şarj nasıldır?

omer11

Centipat
Daha fazla  
2 gün önce Oppo reno 4 Lite aldım açınca %43 şarj vardı kurulum vs. her şeyi yaptım uyumadan önce şarja taktım 100 olmuş kullandım %50 oldu işe gittim işte kullandım %33 de cebime koydum iş çıkışı elime aldım %20 olmuş yeni telefon ne yapmam lazım aklıma takıldı içimde sıkıntı oldu 3700₺ aldım 33'den 20'ye düşmesi normal mi 2 günlük telefonun Android 10 sürümü güncelleme de gözükmüyor varsa. Kullananlar varsa yarımcı olsun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir anormallik var gibi gözüküyor. Servise danış çok geçmeden bence. (normal kullanım olduğunu farzediyorum)

Aldığım yere götürdüm ilk defa şarj ettiysen batarya randıman vermez sıfır telefon ne de olsa vs. şeyler söyledi kutusunu evde kendim açtım sıfır cihaz birkaç gün daha kullan öyle devam ederse garantiye gönderelim dediler. Android 11 güncellemesi mi geldi bunlara benimki Android 10.

Son zamanlarda bu tip sorular çok gördüm forumda herkesin bir yeni telefonunda pil le ilgili kuşkuları var duruma şöyle bir açıklık kazandırmak isterim
Sıfır telefonlarda genelde ilk dolumdan sonra çabuk bitiyormuş gibi gelebilir sonuçta telefon sizin günlük kullanım süreniz ve şarj etme alışkanlığınızın düzenine göre ilk 1hafta 10 gün içinde iyi bir performans gösterecektir daha çok yeni telefonunuz.

Aldığım yere götürdüm ilk defa şarj ettiysen batarya randıman vermez sıfır telefon ne de olsa vs. şeyler söyledi kutusunu evde kendim açtım sıfır cihaz birkaç gün daha kullan öyle devam ederse garantiye gönderelim dediler. Android 11 güncellemesi mi geldi bunlara benimki Android 10.
Güncelleme gelip gelmediği hakkında bir bilgim yok. Hiç böyle bir şeyle karşılaşmadığımdan bilgim de yok (yeni olduğu için şarjın çabuk bitmesi hakkında). Yine de denemekten zarar gelmez, birkaç gün bekleyin. Yine aynı düşük performansı gösterirse mutlaka gönderin.

Son zamanlarda bu tip sorular çok gördüm forumda herkesin bir yeni telefonunda pil le ilgili kuşkuları var duruma şöyle bir açıklık kazandırmak isterim.
Sıfır telefonlarda genelde ilk dolumdan sonra çabuk bitiyormuş gibi gelebilir sonuçta telefon sizin günlük kullanım süreniz ve şarj etme alışkanlığınızın düzenine göre ilk 1hafta 10 gün içinde iyi bir performans gösterecektir daha çok yeni telefonunuz.

Teşekkür ederim deneyeceğim. Ama beni cepteyken boştayken%33'den %20'e düşmesi kuşkulandırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı