Oppo Reno5 Lite 128 vs POCO X3 NFC 128

Bütçe
3000 - 4000

applereng

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 3500₺ civarında almak istediğim telefon için seçenekleri aşağıdaki ikisine indirdim, yine de farklı önerisi olan varsa bakabilriim. Hangisini tavsiye edersiniz? Kullananların yorumları da varsa memnun olurum.

Oppo Reno5 Lite 128 vs POCO X3 NFC 128?

Notlar:
- Oyun için kullanılmayacak, gündelik işlerde kullanılacak. Ama uzun süre sorunsuz götürebilmesi önemli bir kriter.
- Hafif ve ince model tercih ediyorum.
- POCO fazla kalın ve ağır olduğu için pek istemiyorum ama işlem gücünde çok fark varsa (oyun oynanmayacağı halde), hâlâ seçenekler arasında.

Son düzenleme:
Merhaba, 3500₺ civarında almak istediğim telefon için seçenekleri aşağıdaki ikisine indirdim. Hangisini tavsiye edersiniz? Kullananların yorumları da varsa memnun olurum.

Oppo Reno5 Lite 128 vs POCO X3 NFC 128?

Notlar:
- Oyun için kullanılmayacak, gündelik işlerde kullanılacak.
- POCO fazla kalın ve ağır olduğu için pek istemiyorum ama işlem gücünde çok fark varsa (oyun oynanmayacağı halde), hâlâ seçenekler arasında.

Hocam Redmi Note 10s ikisinden de mantıklı olur.
Bir de bütçenizi öğrenebilir miyim?
Bütçeniz 100 TL artarsa en mantıklı seçim Samsung a52.

Eğer bütçe artmazsa ve kamera öncelikli ise Note 10s modeline alternatif olarak Realme 8 Pro öneriyorum bende :)
50W hızlı şarj gündelik kullanımda bayağı işlevsel.

Teşekkürler, Bütçe 4000 üzerine çıkmak istemiyorum 3500-3900 civarı en fazla. Note 10S de değerlendireceğim, sizce diğerlerinden ayıran özelliği nedir ve kullanıyor musunuz?
Eğer bütçe artmazsa ve kamera öncelikli ise Note 10s modeline alternatif olarak Realme 8 Pro öneriyorum bende :)
50W hızlı şarj gündelik kullanımda bayağı işlevsel.
Teşekkürler, Realme 8 Pro ve Redmi Note 10S de fena olmayan alternatifler. Oppo'nun diğerlerine göre daha ucuz olması bir avantaj. Realme biraz daha pahalı olsa da bütçe içinde. Bunu da değerlendireceğim.

#############

Realme 8 Pro
Poco X3 NFC
Redmi Note 10s
Oppo Reno5 Lite

Bunlardan hangisini alsam sorun yaşamam gibi geliyor, Uzun kullanımda sıkıntı çıkarmayacak, kamera ve bataryası mümkün olduğunca iyi olan ve ağır işlem yapılmayacak da olsa uzun süreli kullanımda kasma sorunu yaşatmayacak bir telefon arıyorum.
Bu kriterlere kesin uymaz bunu seçeneklerin arasından çıkar, veya en uygunu kesinlikle budur dediğiniz var mıdır son olarak?

Son düzenleme:
Teşekkürler, bütçe 4000 üzerine çıkmak istemiyorum 3500-3900 civarı en fazla. Note 10s de değerlendireceğim, sizce diğerlerinden ayıran özelliği nedir ve kullanıyor musunuz?

Rakiplerinden ileride olan noktası işlemcisi hocam.
Yani aslında hem iyi bir performans sunması hem de AMOLED bir ekrana sahip olması.
Realme 8 Pro'da çok güzel bir cihaz ama fiyatının azıcık üstünde A52 olmasından dolayı pek önermediğim bir cihaz ama Note 10S'den kesinlikle daha iyi.

Bunlardan hangisini alsam sorun yaşamam gibi geliyor, uzun kullanımda sıkıntı çıkarmayacak, kamera ve bataryası mümkün olduğunca iyi olan ve ağır işlem yapılmayacak da olsa uzun süreli kullanımda kasma sorunu yaşatmayacak bir telefon arıyorum.
Bu kriterlere kesin uymaz bunu seçeneklerin arasından çıkar, veya en uygunu kesinlikle budur dediğiniz var mıdır son olarak?

Reno 5 Lite'ı performansından X3 NFC'yi ekranından ve kalınlığından çıkartın.

Aralarından en iyisi Realme 8 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı