Oppo telefon desen kilidi nasıl açılır?

Ehweniscer

Hectopat
Makaleler
1
Herkese iyi günler ben Oppo A15 telefonumun desen kilidini unuttum. Ancak hard reset atmak istediğim zaman unuttuğum deseni istiyor. Garantiye göndermeden nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler ben Oppo A15 telefonumun desen kilidini unuttum. Ancak hard reset atmak istediğim zaman unuttuğum deseni istiyor. Garantiye göndermeden nasıl çözebilirim?
Telefonu download mod'a sokabiliyorsanız internetten orijinal romunu indirip bilgisayarla atmaktan başka şansınız yok gibi.

Garantiden yapılıyor şu an sadece. Teknik servislerdeki box'larda bile yok. Yaparım diyen varsa da 200-250 TL isteyip garantide içerde adamı varsa ona yaptırıyor.

Telefonu download Mod'a sokabiliyorsanız internetten orijinal ROM'unu indirip bilgisayarla atmaktan başka şansınız yok gibi.

Hocam denedim olmadı yine şifre istiyor.

Aşağıdaki linkte çözümü var deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi deniyorum.

Garantiden yapılıyor şu an sadece. Teknik servislerdeki Box'larda bile yok. Yaparım diyen varsa da 200-250 TL isteyip garantide içerde adamı varsa ona yaptırıyor.

Garantiye götürmemde biraz zor 6 km yol gitmek istemiyorum.
Aşağıdaki linkte çözümü var deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle bir hata veriyor programı açtığımda.

resim_2021-08-30_115706.png

Son düzenleme:
Telefonun şarjını bitirmeye çalışın bittiğinde kapanacağı için açarken hard reset menüsüne girebilirsiniz.

Hocam denedim olmadı yine şifre istiyor.

Şimdi deniyorum.

Garantiye götürmemde biraz zor 6 km yol gitmek istemiyorum.

Böyle bir hata veriyor programı açtığımda.

Eki Görüntüle 1152927
Onun da böyle bir çözümünü buldum :)

Ben konuya ya da programa hakim değilim ne yazık ki. Ama karşılaştığınız sorunları siz de benim gibi araştırarak çözebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı