Oppo telefonlara Global Arama uygulaması eklendi!

Kasım Android Güvenlik Güncellemesi'ni bekleyin. Sorun devam ederse Oppo ile konuşun.
Sanırım Kasım güncellemesi bize 23 Aralık'ta gelecek. Çünkü Oppo A74 ColorOS 13 beta da o gün gelecek bize.

Kasım Android Güvenlik Güncellemesi'ni bekleyin. Sorun devam ederse Oppo ile bi' konuşun yardımcı olabilirler.
Siz direkt benim dediğim yöntemle APK dosyası gönderin bana. Ben her türlü o uygulamayı kurarım :D.

A74 ColorOS 13 beta aldığını nereden öğrendiniz? A55'te beta alıyor mu?
Oppo kendi Instagram hesabında sürekli genel takvimleri atıyor. A74 5G almaya başladı. A74 23 Aralık'tan itibaren alacak. A55 ile ilgili bilgim yok ama güncellemeyi net alacak zaten. Yakında başlar. Bu arada betalar global değil. Endonezya ve Hindistan.

Global Arama uygulamasının Güncellemeleri Kaldır diyerek tekrar güncellemeyi deneyin. APK'yı nasıl paylaşacağımı bilmiyorum.
Uygulama paylaş uygulamasını indirin. Oradan cihaza kaydeder buraya atarsınız.

Global Arama uygulamasının Güncellemeleri Kaldır diyerek tekrar güncellemeyi deneyin. APK'yı nasıl paylaşacağımı bilmiyorum.
Sorunu buldum. Eski search uygulamasının imzası Google playdeki ile çakışıyor. Eskiyi kaldırmam lazım.

Geri
Yukarı